Abc Motors AS / Tutvustus

Tutvustus

Image

Uus Renault GRAND SCENIC tõmbab tähelepanu kaasaegse ja elegantse siluetiga.
Tugevalt rõhutatud reljeefidega kere küljejoon ning iseloomulik tagaosa, 3D efektiga vertikaalsed tagatuled, 20-tollised valuveljed, mattviimistlusega alumiiniumist katusereelingud ja kahevärviline kere rõhutavad ideaalselt dünaamilisi kereproportsioone.
Mugav salong pakub mitmeid ümberpaigutusvõimalusi. Kui keskkonsool on paigutatud kõige tagumisse asendisse, on uue GRAND SCENIC´u sõitjateruum avatuma planeeringuga ning juht ja reisijad saavad sõitjateruumi omavahel paremini jagada. Tagumises reas kuuluvad uue GRAND SCENIC´u varustusse nutikad kokkuklapitavad lauad – need on ideaalsed peredele pikkadel reisidel. 
Uus Renault GRAND SCENIC on varustatud uusimate innovaatiliste juhiabisüsteemidega. Nende hulgas on sõiduraja kontrollsüsteem, jalakäija tuvastusfunktsiooniga aktiivpidurdussüsteem kui ka juhi väsimuse tuvastamissüsteem. 
Uus GRAND SCENIC on 24 cm pikem kui uus Scenic, selle mahutavus ja pakiruum on samuti suuremad. Panipaikade mahutavus on kokku 63 liitrit, see on kompaktsete mahtuniversaalide klassis parim tulemus.