Abc Motors AS / Renault Liising

Renault Liising

Abc Motors AS

Tel: 6 747 700
Faks: 6 747 707
E-mail: info@abcmotors.ee

Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn

Reg. nr: 10844561
KMKR nr: EE100749562

Teenindus:
E-R: 7.45-18.30, L 10-15

Müügisalong:
E-R: 9.00-18.30, L 10-15


Renault Liising

Renault Liisingu tegutsemispõhimõtete aluseks on koostöö Põhjamaade suurima finantskontserni Nordeaga, kes jagab meiega oma aastakümnete pikkust kogemust. Pisima detailini läbi mõeldud finantseerimine võimaldab kõik sõiduki soetamisega seotud formaalsused lahendada automüügisalongis. Seepärast ongi Renault Liisingu märksõnadeks lihtsus ja kindlus.

Kui meelepärane auto on välja vaadatud, jääb üle valida sobivaim finantseerimisviis Renault Liisingult. Kas kapitali- või kasutusrent, kui pikk peaks olema makseperiood, kas sisse maksta 10%, 20% või rohkemgi – küsimusi tekib mitmeid. Küsi julgelt automüüja käest nõu!

Kapitalirent

Kapitalirenti soovitame eelkõige neile, kes soovivad endale auto osta ning jääda selle kasutajaks ka pärast liisinguperioodi (kuni 5 aastat) lõppu. Rendisuhte lõppedes läheb auto omandiõigus täiendavaid makseid tegemata üle rentnikule. Kui poole perioodi peal tekib tahtmine või vajadus teistsuguse auto järele, siis vastastikusel kokkuleppel saab lepingu katkestada ja võtta liisingu uue auto peale. Kui aga raha jääb üle, saab maksta raha ka kiiremini ära ja kohe auto omanikuks saada.

Kasutusrent

Kasutusrent sobib ettevõtjatele ja eraisikutele, kellel on plaanis kasutada autot liisinguperioodi vältel ning perioodi lõppedes vahetada auto uue vastu. Kui sõiduki turuväärtus on perioodi lõppedes selle jääkväärtusest suurem, on rentnikul võimalus teenida vahesumma ja kasutada seda näiteks järgmise auto liisinglepingu jaoks ettemaksuna.

Sissemakse

Sissemakse puhul kehtib lihtne reegel – mida suurem on esmane sissemakse, seda soodsamaks kujuneb Sinu jaoks auto lõpphind.

Vajalikud dokumendid

Eraisikul tuleb esitada:

* sõiduki müügipakkumine liisingutaotlus, mille saab automüüjalt

* Passi või ID-kaardi koopia

* Pangakonto väljavõte viimase 6 kuu kohta

Ettevõttel tuleb esitada:

* sõiduki müügipakkumine liisingutaotlus, mille saab automüüjalt

* lepingu allkirjastaja passi või ID-kaardi koopia

* bilanss ja kasumiaruanne (mitte vanem kui 6 kuud)

Kui oled edastanud kõik vajalikud dokumendid müüjale, siis hiljemalt kahe tööpäeva jooksul saad lõpliku vastuse mis tingimustel saame Sulle finantseeringut pakkuda.

Saades Renault Liisingu vastuse, saad lepingu sõlmida mugavalt sealsamas automüügisalongis. Samuti saad soovi korral meil vormistada nii kasko- kui liikluskindlustuse.


 


KALKULAATOR:

€
% €