Abc Motors AS / Tutvustus

Tutvustus

Image

Renault Master kaubik on loodud sobima kõikmõeldavate tegevusvaldkondadega. Sellepärast pakutakse laia valikut kaubikuid, mis on kavandatud vaid üht ideed järgides: need peavad olema kasutatavad professionaali töövahendina. Valides Masteri, teete endale kingituse sõiduki näol, mis on toodetud täpselt Teie vajaduste järgi. Teil on võimalik valida endale sobiv komplekt 3 pikkuse, 3 kõrguse, 3 lubatava maksimumkoormuse ja 4 mootoritüübi hulgast.

Masteri kujundamisel oli valdavaks vaid üks eesmärk: kaubiku konstruktsioon peab muutma igasuguse kauba peale- ja mahalaadimise hõlpsaks. Seepärast on kuni 270° ulatuses mugavalt avanev tagauks varustatud võimsate magnetitega, mis fikseerivad avatud ukse. Külgmine liuguks kergendab juurdepääsu, mis muudab eriti mugavaks näiteks 1,20x0,80 m euroaluste laadimise. Pagasiruumi ukselävi on märkimisväärselt madalamal – olenevalt valitud versioonist on selle kõrgus vahemikus 53,7 ja 54,5 cm, mis lihtsustab oluliselt laadungi liigutamist, säästes sellega teie aega. Kui koorem on peal, hoiavad tugevad kinnitusrihmad seda ohutult paigal. Liikluskeerises ei ole tarvis kauba pärast muret tunda.

Kogu seeria on kavandatud ühest põhiideest lähtudes: kõik auto komponendid on lahendatud viisil, mis annab tulemuseks parima võimaliku lahenduse, olenemata selle kasutaja tegevusalast.

Renault' tarbesõidukid on Euroopas enimmüüdud alates aastast 1998.