Abc Motors AS / Tutvustus

Tutvustus

Image
Uue Renault MÉGANE GrandCoupé elegantne ja harmooniline disain ning ideaalselt tasakaalus proportsioonid püüavad kõikjal pilke.
Saledad kerejooned koos pika mootorikatte ja tugevalt väljajoonistuvate rattakoobastega muudavad silueti dünaamiliseks. Äratuntavalt iseloomulik esi- ja tagatulede paigutus rõhutab unikaalset omapära. Tänu suurele panoraam-klaaskatusele on salong valgusküllane.
Uus Renault MÉGANE GrandCoupé on varustatud kõrgema segmendi autole iseloomuliku tehnoloogiaga, mis pakub erakordset mugavust ja sõidunaudingut. Sinu käsutuses on multimeediasüsteem R-Link 2, mis kujutab endast autonduse tipptehnoloogiat ja MULTI-SENSE süsteem,
tänu millele saab isikupärastada oma juhtimiskogemust vastavalt hetke soovidele või sõidustiilile.
Uus Renault MÉGANE GrandCoupé on varustatud kaasaegsete juhtimisabisüsteemidega, mis muudavad iga sõidu ohutumaks, meeldivamaks ja stressivabamaks.
Tänu nutikatele juhtimisabisüsteemidele muutub kõik lihtsaks kui lapsemäng - sõidukiiruse hoidmine sõltuvalt olukorrast teel, soovitud sõidurajal püsimine, küljepeeglite pimeala jälgimine või käed-vabad parkimine kitsal linnatänaval - auto juhtimine on nüüd kerge ja muretu!