Abc Motors AS / Tutvustus

Tutvustus

Image

CAPTUR - RENAULT' UUS KOMPAKTMAASTUR

Uus Renault Captur ühendab endas kolme erineva sõidukitüübi parimad omadused:

- linnamaasturi väljendusrikka kujunduse ja kõrge sõiduasendi;
- mahtuniversaali avara sõitjateruumi ja ümber tõstetava sisu;
- kompaktsedaani liikuvuse ja sellega kaasneva sõidunaudingu.

Linnamaasturi välimus


Renault Capturi sujuvad, tasakaalus jooned vastavad mudeli otsekohesele, kuid leebele iseloomule. Auto jõuline ja mõõdukalt võimukas ilme on inspireeritud Captur ideeautost, mille olemus kajastub nii tootmismudeli kujunduses kui ka selle sümboolses nimes. Renault’ uue kompaktse linnamaasturi hoiak on võrdlemisi tagasihoidlik, ent selle ettepoole küündiv suure kaldega tuuleklaas rõhutab mudeli dünaamilisust.

Mudeli kompaktsus, kõrgendatud põhi, suure diameetriga rattad ja lävepaku katted arvestavad kliendi erinevate nõudmistega igapäevasõitudeks.

Renault Capturi on võimalik mitmeti isikupärastada ning selle kahes toonis originaalvärv loob huvitava kontrasti.

Mitmeotstarbelise sõiduki sisustus


Hoolimata kompaktsetest mõõtmetest (pikkus: 4,12m) on Capturil avar sõitjateruum, mis on saavutatud tänu ettepoole küündiva tuuleklaasi ja mahukate salongiosadega.

Sõitjateruumi eksklusiivsus väljendub soojalt ja lõõgastavalt mõjuvates toonides. Lisaks on kliendil võimalik erinevaid sisuelemente isikupärastada, valides mitmesuguste värvitoonide ja motiivide seast välja just enda lemmikud.

Veel jagab Renault Captur mitmeotstarbeliste sõidukitega selliseid sõidumugavust tõstvaid omadusi ja võimalusi nagu kõrge sõiduasend, avar pagasiruum, ümber tõstetav sisu ja uuenduslikud paigutuslahendused.

Renault Capturi standardvarustus ei jää alla kõrgema segmendi mudelite omale, sisaldades käed-vabad süsteemi, mäkketõusuabi ja tagurpidi parkimise andureid.

Saadaval on ka uus Renault R-Link internetiühendusega multimeediasüsteem, mis kujutab endast armatuurlaual paiknevat puuteekraaniga tahvelarvutit, ning helisüsteem, mis seob kuus kõlarit, Bluetooth® ühenduse, audio esituse ja Arkamys® kvaliteetheli.

Kompaktsedaani liikuvus ja sõidunauding

Renault Capturi loomisel võeti aluseks uus Clio, mida on tunnustatud kui kõige mugavamat mudelit B-segmendis. Lisaks iseloomustavad Capturit suurepärased dünaamilised omadused valdkondades nagu teelpüsimine, mootori reageering ja sõiduki käsitletavus.

Valikusse kuuluvates bensiini- ja diiselmootorites rakendatakse Renault’ uusimaid tehnoloogilisi lahendusi, tänu millele on võimalik pakkuda klassi parimaid kütusetarbe ja CO2 heite näitajaid (alates 96g/km).