Abc Motors AS / Tutvustus

Tutvustus

Image

Renault KADJAR - atraktiivne ja usaldusväärne crossover, mis sobib ühtviisi nii soliidseks kulgemiseks linnatänavatel kui metsikuteks seiklusteks tundmatutel maastikel. Kõrge kliirens ja 4x2 või 4x4 veorežiimide valik muudavad Kadjari sobilikuks kõigis sõiduoludes. Oma jõulise vormi, julge iluvõre ja enesekindla ilmega ootab ta ainult teie märguannet, et minna seiklema ja avardada teie silmaringi.

Renault Kadjari mootorid on tõhusad, töökindlad ja kulusäästlikud. Näiteks Energy dCi 110 diiselmootoriga Kadjari keskmine kütusekulu on 3,8 l /100km ning CO2 emisioon 99 g/km. Käigukastide valikus on sõltuvalt mootorist saadaval 6-käiguline manuaal või topeltsiduriga EDC automaatkäigukast.

Nutikad sõidu- ja tugisüsteemid muudavad liiklemise tunduvalt lihtsamaks ja ohutumaks. Renault Kadjar suudab tuvastada liiklusmärkidelt kiirusepiiranguid, hoiatada teisest sõidukist küljepeeglite pimealas ning äkkpidurdada, et vältida kokkupõrget eesoleva takistusega. Enamgi veel - Easy Park Assist pargib soovi korral auto külgboksi, ilma, et te kordagi rooli peaks keerama.

Broneerige proovisõiduaeg ja pange Renault Kadjar proovile - oleme kindlad, et te ei pea temas pettuma!