Abc Motors AS / Tutvustus

Tutvustus

Image
Universaalkerega Renault TALISMAN´i disainimisel on esikohale seatud juhi ja sõitjate mugavus.

Renault TALISMAN Grandtour´i välismõõtmed on: pikkus 4,86 m, laius 1,87 m, kõrgus 1,46 m, teljevahe 2,81 m. Sujuv küljejoon, kõrge vööliin ja poleeritud alumiiniumist katuseraamid toovad esile pika katusejoone. Ruumikas ja hubases sõitjateruumis on mugavad istmed. Moodsad tehnoloogiad suurendavad sõidumugavust.

Renault TALISMAN Grandtour on varustatud innovaatilise tehnoloogiaga. 4Control nelja ratta juhtimine kombineerituna aktiivvedrustusega annab autole erakordselt hea manööverdusvõime. Renault’ Multi-Sense tehnoloogia võimaldab muuta sõidurežiimi vastavalt juhi meeleolule. Renault TALISMAN Grandtouri varustusse kuulub R-Link 2 multimeediasüsteem, mis on saadaval kas 7-tollise või 8,7-tollise ekraaniga. R-Link 2 kontrollib sõiduki juhiabisüsteeme ning ka kõiki standardtoiminguid nagu navigeerimine ning heli- ja kliimaseade.
Kindlustunde, ohutuse ja mugavuse tekitamiseks on vastavalt varustustasemele lai valik juhiabisüsteeme: kohanduv püsikiirusehoidja; aktiivne hädapidurdussüsteem; ohutu vahemaa hoiatussüsteem; pimenurga jälgimissüsteem; sõiduraja kontroll; sõidukiiruse hoiatus; liiklusmärgi tuvastussüsteem; head-up näidik; parkimisandurid ees ja taga; automaatne kaug-ja lähitulede vahetus.

Renault TALISMAN Grantour on müügil viie varustustasemega, sealhulgas eksklusiivne Initiale Paris versioon.