Abc Motors AS / Tutvustus

Tutvustus

Image

Enesekindla, voolujoonelise ja elegantse disainiga, ruumikas nii välistelt mõõtmetelt kui ka sisemuselt, toob uus Renault` Talisman reisijatele rohkesti sõidumugavust.   
Talisman on 4,85 meetrit pikk, 1,87 meetrit lai ja 1,46 meetrit kõrge. Teljevahe on 2,81 meetrit, pagasiruumi mahuks 608 liitrit.   

Sõltuvalt varustustasemest on standard- või lisavarustusena sõidunaudingut pakkuv 4Control nelikroolimise süsteem, LED Pure Vision esiutuled ning Renault MultiSense süsteem, mis laseb rooliülekande, käiguvahetuse, vedrustuse ja mootori seadeid juhil vastavalt oma soovile muuta. Vastavalt varustustasemele on standard-või lisavarustusena ka BOSE Surround Sound helisüsteem, esiklaasile infot näitav Head Up Display ning massaažifunktsiooniga, elektriliselt reguleeritavad ja ventileeritavad esiistmed.

Kõik Talismani versioonid on esirattaveolised.  Käigukastidest on valikus 6-käiguline manuaal ja 6- ning 7-käiguline kahe siduriga EDC automaatkäigukast. 

Uus Renault` Talisman, D-segmendi sedaan, on ehitatud kõige kõrgemate kvaliteedistandardite järgi, pöörates põhjalikku tähelepanu igale detailile.