KASUTATUD AUTOD (135)
Dacia Duster
Dacia Duster
Loodud:
2021
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
86 423 km
Keretüüp:
Station vagon
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
5
Istmete arv:
5
Värv:
Gray metallik
Mootor:
1.0 FWD 67 kW
Kütus:
bensiin
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
VF1HJD20466815696
Reg.number:
167KDY
Hind:
10 990 €
KM 24%
Hind:
11 990 €
Hinnavõit:
1 000 €
Varustus
Siseviimistlus
| istmepolster tekstiil |
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| istmesoojendused ees |
| tagaistme seljatugi allaklapitav |
| käetugi ees |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| jalamatid kummist |
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| päevasõidutulede automaatne lülitus |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| kliimaautomaatik |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| elektrilised akende tõstukid tagumine |
| toonitud klaasid |
| püsikiiruse hoidja |
| peeglid päikesesirmides |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| ekraan ees |
| navigatsiooniseade kaardiga |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| valuveljed |
| rehvirõhu kontrollsüsteem |
| start-stopp süsteem |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| pagasikate |
| veokonks |
| hooldusraamat |
| Tehase garantii |
| talverehvid kuuluvad auto juurde |
Välimus
| Värvi tüüp metallik |
| Välisvärv hall |
Lisavarustus
Lisavarustus
| TEHASEGARANTII 5A/100000KM KUNI 13.05.2026 |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 999 cm³ |
| Töömaht | 1 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 67 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 91 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 5000 rpm |
| Tippkiirus | 173 km/h |
Kere
| Uste arv | 5 |
| Istmete arv | 5 |
| Tühimass | 1372 kg |
| Pikkus | 4341 mm |
| Laius | 1804 mm |
| Kogukõrgus | 1626 mm |
Energiakulu
| CO2 heitgaasid | 146 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 7 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 5 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 5 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant