KASUTATUD AUTOD (135)
Dacia Duster
Dacia Duster
Loodud:
2022
Klass:
tarbesõiduk
läbisõit:
132 000 km
Keretüüp:
VAN
Veoskeem:
nelivedu
Uste arv:
4
Istmete arv:
4
Värv:
White
Mootor:
1.5 AWD 84 kW
Kütus:
diisel
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
VF1HJD40069155345
Reg.number:
666SNT
Hind:
12 990 €
KM 24%
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| vihmasensor |
| LED päevatuled |
| LED lähituled |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| päevasõidutulede automaatne lülitus |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| konditsioneer |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| elektrilised akende tõstukid tagumine |
| toonitud klaasid |
| püsikiiruse hoidja |
| peeglid päikesesirmides |
| parkimisandurid taga |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| istmesoojendused ees |
| tagaistme seljatugi allaklapitav |
| käetugi ees laekaga |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| jalamatid kummist |
| istmepolster tekstiil |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| Apple CarPlay/Android Auto |
| ekraan ees |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| talverehvid |
| valuveljed |
| rehvirõhu kontrollsüsteem |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| pagasikate |
| hooldusraamat |
| Tehase garantii |
Välimus
| Välisvärv valge |
Lisavarustus
Lisavarustus
| ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1461 cm³ |
| Töömaht | 1.5 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 84 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 114 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 3750 rpm |
| Tippkiirus | 175 km/h |
Kere
| Uste arv | 4 |
| Istmete arv | 4 |
| Tühimass | 1509 kg |
| Pikkus | 4341 mm |
| Laius | 1804 mm |
| Kogukõrgus | 1617 mm |
Energiakulu
| CO2 heitgaasid | 147 g/kg |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant