KASUTATUD AUTOD (135)
Dacia Sandero
Dacia Sandero
Loodud:
2021
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
60 982 km
Keretüüp:
luukpära
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
5
Istmete arv:
5
Värv:
Blue metallik
Mootor:
1.0 FWD 67 kW
Kütus:
bensiin
Ülekanne:
automaat
Vin code:
UU1DJF00467285155
Reg.number:
579KDS
Hind:
12 990 €
KM 0%
Varustus
Siseviimistlus
| istmepolster tekstiil |
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| tagaistme seljatugi allaklapitav |
| käetugi ees laekaga |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| jalamatid tekstiilist |
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| elektrooniline seisupidur (EBS) |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| pimenurga hoiatus |
| kokkupõrget ennetav pidurisüsteem automaatpidurdussüsteem |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| vihmasensor |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| päevasõidutulede automaatne lülitus |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| kliimaautomaatik |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| toonitud klaasid |
| püsikiiruse hoidja |
| peeglid päikesesirmides |
| parkimiskaamera 360 kraadi |
| parkimisandurid ees |
| parkimisandurid taga |
| võtmeta avamisja käivitussüsteem |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| Apple CarPlay/Android Auto |
| ekraan ees |
| navigatsiooniseade kaardiga |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| talverehvid |
| plekkveljed |
| ilukilbid |
| rehvirõhu kontrollsüsteem |
| start-stopp süsteem |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| pagasikate |
| hooldusraamat |
| Tehase garantii |
| suverehvid kuuluvad auto juurde |
Välimus
| Värvi tüüp metallik |
| Välisvärv sinine |
Lisavarustus
Lisavarustus
| TEHASEGARANTII KEHTIB KUNI 26.04.2026/100 000 KM |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 999 cm³ |
| Töömaht | 1 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 67 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 91 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 5000 rpm |
| Tippkiirus | 163 km/h |
Kere
| Uste arv | 5 |
| Istmete arv | 5 |
| Tühimass | 1218 kg |
| Pikkus | 4099 mm |
| Laius | 1784 mm |
| Kogukõrgus | 1528 mm |
Energiakulu
| CO2 heitgaasid | 140 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 6 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 4 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 5 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant