KASUTATUD AUTOD (135)
Dacia Sandero
Dacia Sandero
Loodud:
2020
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
113 931 km
Keretüüp:
luukpära
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
5
Istmete arv:
5
Värv:
White
Mootor:
0.9 FWD 66 kW
Kütus:
bensiin
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
UU1B5220864658569
Reg.number:
LIO327
Hind:
5 990 €
KM 24%
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| udutuled tagumine |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| konditsioneer |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| püsikiiruse hoidja |
| parkimisandurid taga |
Siseviimistlus
| käetugi ees |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| nahkkattega rool |
| jalamatid kummist |
| istmepolster tekstiil |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| ekraan ees |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| plekkveljed |
| ilukilbid |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| pagasikate |
| Tehase garantii |
Välimus
| Välisvärv valge |
Lisavarustus
Lisavarustus
| ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 898 cm³ |
| Töömaht | 0.9 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 66 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 89 hj |
Kere
| Uste arv | 5 |
| Istmete arv | 5 |
| Tühimass | 1115 kg |
| Pikkus | 4080 mm |
| Laius | 1757 mm |
| Kogukõrgus | 1533 mm |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant