KASUTATUD AUTOD (135)
Ford Fiesta
Ford Fiesta
Loodud:
2018
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
165 439 km
Keretüüp:
luukpära
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
5
Istmete arv:
5
Värv:
Brown metallik
Mootor:
1.0 FWD 74 kW
Kütus:
bensiin
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
WF0JXXGAHJJL68481
Reg.number:
406BYD
Hind:
6 490 €
KM 0%
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| sõiduraja hoidmise abisüsteem |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| päevasõidutulede automaatne lülitus |
| Coming-/Leaving-Home funktsioon |
Mugavus
| konditsioneer |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| toonitud klaasid |
| püsikiiruse hoidja |
| peeglid päikesesirmides |
| parkimisandurid taga |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| istmed reguleeritava kõrgusega kõrvalistuja iste |
| istmesoojendused ees |
| tagaistme seljatugi allaklapitav |
| käetugi ees laekaga |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| jalamatid kummist |
| istmepolster tekstiil |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| ekraan ees |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| plekkveljed |
| ilukilbid |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| elektrilise soojendusega esiklaas |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| pagasikate |
| automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi |
| hooldusraamat |
| talverehvid kuuluvad auto juurde |
Välimus
| Värvi tüüp metallik |
| Välisvärv pruun |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 998 cm³ |
| Töömaht | 1 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 74 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 100 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 4500 rpm |
| Tippkiirus | 183 km/h |
Kere
| Uste arv | 5 |
| Istmete arv | 5 |
| Tühimass | 1211 kg |
| Pikkus | 4068 mm |
| Laius | 1756 mm |
| Kogukõrgus | 1498 mm |
Energiakulu
| Euroklass | Euro 6 |
| CO2 heitgaasid | 97 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 5 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 3 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 4 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant