KASUTATUD AUTOD (135)
Ford Transit Connect
Ford Transit Connect
Loodud:
2021
Klass:
tarbesõiduk
läbisõit:
63 676 km
Keretüüp:
VAN
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
3
Istmete arv:
3
Värv:
White
Mootor:
1.0 FWD 73 kW
Kütus:
bensiin
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
WF0RXXWPGRMK08874
Reg.number:
264CTJ
Hind:
10 990 €
KM 24%
Hind:
13 990 €
Hinnavõit:
3 000 €
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| veojõukontroll |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| konditsioneer |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| püsikiiruse hoidja |
| peeglid päikesesirmides |
| parkimisandurid taga |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| tagaistme seljatugi allaklapitav |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| jalamatid kummist |
| istmepolster tekstiil |
Multimeedia
| stereo originaal |
Lisad
| talverehvid |
| plekkveljed |
| ilukilbid |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| elektrilise soojendusega esiklaas |
| hooldusraamat |
Välimus
| Välisvärv valge |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 999 cm³ |
| Töömaht | 1 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 73 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 99 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 4500 rpm |
| Tippkiirus | 170 km/h |
Kere
| Uste arv | 3 |
| Istmete arv | 3 |
| Tühimass | 1527 kg |
| Pikkus | 4425 mm |
| Laius | 1845 mm |
| Kogukõrgus | 1867 mm |
Energiakulu
| CO2 heitgaasid | 156 g/kg |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant