KASUTATUD AUTOD (135)
Ford TRANSIT CUSTOM
Müüdud
Müüdud
Ford TRANSIT CUSTOM
Loodud:
2022
Klass:
tarbesõiduk
läbisõit:
178 962 km
Keretüüp:
VAN
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
3
Istmete arv:
3
Värv:
White
Mootor:
2.0 FWD 95 kW
Kütus:
diisel
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
WF0YXXTTGYME75242
Reg.number:
952NDN
Hind:
15 500 €
KM 24%
Hind:
19 400 €
Hinnavõit:
3 900 €
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| sõiduraja hoidmise abisüsteem |
| veojõukontroll |
| vihmasensor |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| päevasõidutulede automaatne lülitus |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| konditsioneer |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv |
| parkimiskaamera 360 kraadi |
| parkimisandurid taga |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| istmesoojendused ees |
| käetugi ees |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| jalamatid kummist |
| istmepolster tekstiil |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| ekraan ees |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| talverehvid |
| plekkveljed |
| ilukilbid |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| elektrilise soojendusega esiklaas |
| veokonks |
| hooldusraamat |
Välimus
| Välisvärv valge |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1995 cm³ |
| Töömaht | 2 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 95 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 129 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 3250 rpm |
| Tippkiirus | 162 km/h |
Kere
| Uste arv | 3 |
| Istmete arv | 3 |
| Tühimass | 2203 kg |
| Pikkus | 5339 mm |
| Laius | 2032 mm |
| Kogukõrgus | 2340 mm |
Energiakulu
| CO2 heitgaasid | 207 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 7 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 6 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 6 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant