KASUTATUD AUTOD (135)
Kia Sportage
Kia Sportage
Loodud:
2013
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
294 165 km
Keretüüp:
Station vagon
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
5
Istmete arv:
5
Värv:
Black
Mootor:
2.0 FWD 120 kW
Kütus:
bensiin
Ülekanne:
automaat
Vin code:
U5YPC811BDL379124
Reg.number:
791TKK
Hind:
4 790 €
KM 0%
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| vihmasensor |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| kohtvalgustid |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| istmesoojendused ees |
| istmesoojendused taga |
| tagaistme seljatugi allaklapitav |
| käetugi ees laekaga |
| käetugi taga |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| topsihoidjad taga |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| jalamatid tekstiilist |
| istmepolster tekstiil |
Mugavus
| kliimaautomaatik |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| elektrilised akende tõstukid tagumine |
| toonitud klaasid |
| püsikiiruse hoidja |
| peeglid päikesesirmides valgustusega |
| parkimisandurid taga |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo CD |
| stereo MP3 |
| stereo USB pesaga |
| stereo AUX |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| valuveljed |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| pagasikate |
| hooldusraamat |
Välimus
| Välisvärv must melns |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1998 cm³ |
| Töömaht | 2 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 120 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 163 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 6200 rpm |
| Tippkiirus | 182 km/h |
Kere
| Uste arv | 5 |
| Istmete arv | 5 |
| Tühimass | 1496 kg |
| Pikkus | 4440 mm |
| Laius | 1855 mm |
| Kogukõrgus | 1645 mm |
Energiakulu
| Euroklass | Euro 5 |
| CO2 heitgaasid | 187 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 10 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 6 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 7 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant