KASUTATUD AUTOD (135)
Opel MOKKA X
Opel MOKKA X
Loodud:
2017
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
140 835 km
Keretüüp:
luukpära
Veoskeem:
nelivedu
Uste arv:
5
Istmete arv:
5
Värv:
Orange metallik
Mootor:
1.4 AWD 112 kW
Kütus:
bensiin
Ülekanne:
automaat
Vin code:
W0LJD7EM6HB070467
Reg.number:
871BVD
Hind:
10 490 €
KM 0%
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| vihmasensor |
| LED päevatuled |
| LED lähituled |
| LED kaugtuled |
| LED tagatuled |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| päevasõidutulede automaatne lülitus |
| kohtvalgustid |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| istmesoojendused ees |
| tagaistme seljatugi allaklapitav |
| käetugi ees |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| soojendusega rool |
| jalamatid kummist |
| istmepolster poolnahk |
Mugavus
| kliimaautomaatik |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| elektrilised akende tõstukid tagumine |
| toonitud klaasid |
| püsikiiruse hoidja |
| peeglid päikesesirmides valgustusega |
| parkimiskaamera 360 kraadi |
| parkimisandurid ees |
| parkimisandurid taga |
| võtmeta avamisja käivitussüsteem |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| ekraan ees |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| valuveljed |
| rehvirõhu kontrollsüsteem |
| start-stopp süsteem |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi |
| hooldusraamat |
| talverehvid kuuluvad auto juurde |
Välimus
| Värvi tüüp metallik |
| Välisvärv oranž |
Lisavarustus
Lisavarustus
| ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1399 cm³ |
| Töömaht | 1.4 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 112 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 152 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 5600 rpm |
| Tippkiirus | 193 km/h |
Kere
| Uste arv | 5 |
| Istmete arv | 5 |
| Tühimass | 1555 kg |
| Pikkus | 4275 mm |
| Laius | 1781 mm |
| Kogukõrgus | 1658 mm |
Energiakulu
| Euroklass | Euro 6 |
| CO2 heitgaasid | 150 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 7 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 5 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 6 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant