KASUTATUD AUTOD (135)
Opel ZAFIRA TOURER
Opel ZAFIRA TOURER
Loodud:
2014
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
132 694 km
Keretüüp:
Station vagon
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
5
Istmete arv:
5
Värv:
Gray
Mootor:
1.6 FWD MANUAAL 110 kW
Kütus:
CNG
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
W0LPD9EE9E2070666
Reg.number:
791MJN
Hind:
6 990 €
KM 0%
Hind:
7 690 €
Hinnavõit:
700 €
Varustus
Siseviimistlus
| istmepolster tekstiil |
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| istmesoojendused ees |
| käetugi ees |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| jalamatid kummist |
Mugavus
| konditsioneer |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| püsikiiruse hoidja |
| peeglid päikesesirmides valgustusega |
Ohutus
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| kohtvalgustid |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo CD |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| talverehvid |
| valuveljed |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| hooldusraamat |
Välimus
| Välisvärv hall |
Lisavarustus
Lisavarustus
| ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1598 cm³ |
| Töömaht | 1.6 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 110 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 149 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 5000 rpm |
| Tippkiirus | 200 km/h |
Kere
| Uste arv | 5 |
| Istmete arv | 5 |
| Tühimass | 1701 kg |
| Pikkus | 4656 mm |
| Laius | 1884 mm |
| Kogukõrgus | 1685 mm |
Energiakulu
| CO2 heitgaasid | 129 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 9 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 5 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 7 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant