KASUTATUD AUTOD (135)
Renault Captur
Renault Captur
Loodud:
2018
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
58 190 km
Keretüüp:
luukpära
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
5
Istmete arv:
5
Värv:
Silver metallik
Mootor:
1.2 FWD 87 kW
Kütus:
bensiin
Ülekanne:
automaat
Vin code:
VF12R031A58918767
Reg.number:
787MRS
Hind:
10 990 €
KM 0%
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| vihmasensor |
| LED päevatuled |
| LED lähituled |
| LED kaugtuled |
| LED tagatuled |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| päevasõidutulede automaatne lülitus |
| kohtvalgustid |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| tagaistme seljatugi allaklapitav |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| jalamatid kummist |
| istmepolster tekstiil |
Mugavus
| kliimaautomaatik |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| automaatselt tumenevad peeglid |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| elektrilised akende tõstukid tagumine |
| toonitud klaasid |
| püsikiiruse hoidja |
| peeglid päikesesirmides |
| parkimiskaamera 360 kraadi |
| parkimisandurid taga |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| ekraan ees |
| navigatsiooniseade kaardiga |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| valuveljed |
| rehvirõhu kontrollsüsteem |
| start-stopp süsteem |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| pagasikate |
| hooldusraamat |
| Tehase garantii |
| talverehvid kuuluvad auto juurde |
Välimus
| Värvi tüüp metallik |
| Välisvärv hõbedane |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1197 cm³ |
| Töömaht | 1.2 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 87 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 118 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 5000 rpm |
| Tippkiirus | 192 km/h |
Kere
| Uste arv | 5 |
| Istmete arv | 5 |
| Tühimass | 1367 kg |
| Pikkus | 4122 mm |
| Laius | 1778 mm |
| Kogukõrgus | 1566 mm |
Energiakulu
| CO2 heitgaasid | 125 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 7 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 4 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 5 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant