KASUTATUD AUTOD (135)
Renault MASTER
Renault MASTER
Loodud:
2017
Klass:
tarbesõiduk
läbisõit:
348 268 km
Keretüüp:
VAN
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
4
Istmete arv:
3
Värv:
White
Mootor:
2.3 FWD 125 kW
Kütus:
diisel
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
VF1MA000758116303
Reg.number:
387BVL
Hind:
7 990 €
KM 24%
Varustus
Siseviimistlus
| istmepolster tekstiil |
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| tagaistme seljatugi allaklapitav |
| käetugi ees |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| jalamatid kummist |
Ohutus
| peatoed |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| veojõukontroll |
| udutuled tagumine |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| püsikiiruse hoidja |
| parkimisandurid taga |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| ekraan ees |
| navigatsiooniseade kaardiga |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| plekkveljed |
| ilukilbid |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| veokonks |
| hooldusraamat |
Välimus
| Välisvärv valge |
Lisavarustus
Lisavarustus
| SÕIDUK VAJAB REMONTI |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 2299 cm³ |
| Töömaht | 2.3 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 125 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 169 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 3500 rpm |
| Tippkiirus | 161 km/h |
Kere
| Uste arv | 4 |
| Istmete arv | 3 |
| Tühimass | 2244 kg |
| Pikkus | 6198 mm |
| Laius | 2070 mm |
| Kogukõrgus | 2475 mm |
Energiakulu
| Euroklass | Euro 6 |
| CO2 heitgaasid | 189 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 7 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 7 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 7 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant