KASUTATUD AUTOD (135)
Renault MASTER
Renault MASTER
Loodud:
2022
Klass:
tarbesõiduk
läbisõit:
50 134 km
Keretüüp:
VAN
Veoskeem:
tagavedu
Uste arv:
2
Istmete arv:
3
Värv:
White
Mootor:
2.3 RWD 107 kW
Kütus:
diisel
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
VF1VD000667887029
Reg.number:
403CBR
Hind:
34 900 €
KM 24%
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| veojõukontroll |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| päevasõidutulede automaatne lülitus |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| konditsioneer |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| püsikiiruse hoidja |
| parkimisandurid taga |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| käetugi ees |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| jalamatid kummist |
| istmepolster tekstiil |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| ekraan ees |
| navigatsiooniseade kaardiga |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| plekkveljed |
| ilukilbid |
| start-stopp süsteem |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| hooldusraamat |
Välimus
| Välisvärv valge |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 2299 cm³ |
| Töömaht | 2.3 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 107 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 145 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 3500 rpm |
| Tippkiirus | 90 km/h |
Kere
| Uste arv | 2 |
| Istmete arv | 3 |
| Tühimass | 2967 kg |
| Pikkus | 6980 mm |
| Laius | 2350 mm |
| Kogukõrgus | 3120 mm |
Energiakulu
| CO2 heitgaasid | 225 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 8 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 8 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 8 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant