KASUTATUD AUTOD (135)
Renault MEGANE SCENIC
Renault MEGANE SCENIC
Loodud:
2012
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
351 699 km
Keretüüp:
luukpära
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
5
Istmete arv:
5
Värv:
Black
Mootor:
1.9 FWD 96 kW
Kütus:
diisel
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
VF1JZ1S0645846787
Reg.number:
083BHN
Hind:
1 990 €
KM 0%
Hind:
4 000 €
Hinnavõit:
2 010 €
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| kesklukustus puldiga |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| roolivõimendi |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| elektrooniline seisupidur (EBS) |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| vihmasensor |
| päevasõidutulede automaatne lülitus |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| konditsioneer |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| elektrilised akende tõstukid tagumine |
| parkimisandurid taga |
| toonitud klaasid |
| püsikiiruse hoidja |
| peeglid päikesesirmides |
| parkimiskaamera 360 kraadi |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| istmed reguleeritava kõrgusega kõrvalistuja iste |
| istmesoojendused ees |
| tagaistme seljatugi allaklapitav |
| käetugi ees laekaga |
| iluliistud salongis |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| jalamatid kummist |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| istmepolster poolnahk |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo CD |
| ekraan ees |
| navigatsiooniseade kaardiga |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| talverehvid kuuluvad auto juurde |
| suverehvid |
| valuveljed |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| pagasikate |
| hooldusraamat |
Välimus
| Välisvärv must melns |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1870 cm³ |
| Töömaht | 1.9 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 96 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 130 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 3750 rpm |
| Tippkiirus | 195 km/h |
Kere
| Uste arv | 5 |
| Istmete arv | 5 |
| Tühimass | 1604 kg |
| Pikkus | 4344 mm |
| Laius | 1845 mm |
| Kogukõrgus | 1678 mm |
Energiakulu
| CO2 heitgaasid | 145 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 6 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 4 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 5 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant