KASUTATUD AUTOD (135)
Renault Trafic
Renault Trafic
Loodud:
2023
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
96 280 km
Keretüüp:
Station vagon
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
3
Istmete arv:
9
Värv:
Gray
Mootor:
2.0 FWD 110 kW
Kütus:
diisel
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
VF1JL000269819395
Reg.number:
880HTN
Hind:
30 990 €
KM 24%
Hind:
31 990 €
Hinnavõit:
1 000 €
Varustus
Siseviimistlus
| istmepolster tekstiil |
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| istmesoojendused ees |
| käetugi ees |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| jalamatid tekstiilist |
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| vihmasensor |
| LED päevatuled |
| LED lähituled |
| LED kaugtuled |
| LED tagatuled |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| päevasõidutulede automaatne lülitus |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| konditsioneer |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| toonitud klaasid |
| püsikiiruse hoidja |
| parkimiskaamera 360 kraadi |
| parkimisandurid ees |
| parkimisandurid taga |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| ekraan ees |
| navigatsiooniseade kaardiga |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| talverehvid |
| plekkveljed |
| ilukilbid |
| rehvirõhu kontrollsüsteem |
| start-stopp süsteem |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| pagasikate |
| hooldusraamat |
| Tehase garantii |
Välimus
| Välisvärv hall |
Lisavarustus
Lisavarustus
| Renault plus garantii 5a/200000KM KUNI 11.01.2028 |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1997 cm³ |
| Töömaht | 2 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 110 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 149 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 3500 rpm |
| Tippkiirus | 178 km/h |
Kere
| Uste arv | 3 |
| Istmete arv | 9 |
| Tühimass | 2167 kg |
| Pikkus | 5480 mm |
| Laius | 1956 mm |
| Kogukõrgus | 1935 mm |
Energiakulu
| CO2 heitgaasid | 188 g/kg |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant