KASUTATUD AUTOD (135)
Skoda Fabia
Müüdud
Müüdud
Skoda Fabia
Loodud:
2008
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
92 923 km
Keretüüp:
luukpära
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
5
Istmete arv:
5
Värv:
Silver
Mootor:
1.2 FWD 44 kW
Kütus:
bensiin
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
TMBAA25J183097654
Reg.number:
028MKY
Hind:
2 490 €
KM 0%
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| udutuled tagumine |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| konditsioneer |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| jalamatid kummist |
| istmepolster tekstiil |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo AUX |
Lisad
| suverehvid |
| talverehvid |
| plekkveljed |
| ilukilbid |
| 12v pistikupesad |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| pagasikate |
| hooldusraamat |
Välimus
| Välisvärv hõbedane |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1198 cm³ |
| Töömaht | 1.2 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 44 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 59 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 5200 rpm |
| Tippkiirus | 155 km/h |
Kere
| Uste arv | 5 |
| Istmete arv | 5 |
| Tühimass | 1115 kg |
| Pikkus | 3992 mm |
| Laius | 1642 mm |
| Kogukõrgus | 1498 mm |
Energiakulu
| Euroklass | Euro 4 |
| CO2 heitgaasid | 140 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 7 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 4 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 5 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant