KASUTATUD AUTOD (135)
Toyota ProAce
Toyota ProAce
Loodud:
2018
Klass:
tarbesõiduk
läbisõit:
122 794 km
Keretüüp:
VAN
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
4
Istmete arv:
3
Värv:
White
Mootor:
1.6 FWD 85 kW
Kütus:
diisel
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
YARVBBHXHGZ119588
Reg.number:
368BYS
Hind:
13 490 €
KM 24%
Hind:
14 790 €
Hinnavõit:
1 300 €
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| veojõukontroll |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| konditsioneer |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| toonitud klaasid |
| püsikiiruse hoidja |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| istmesoojendused ees |
| käetugi ees |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| nahkkattega rool |
| jalamatid kummist |
| istmepolster poolnahk |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| talverehvid |
| plekkveljed |
| ilukilbid |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| hooldusraamat |
| Tehase garantii |
Välimus
| Välisvärv valge |
Lisavarustus
Lisavarustus
| ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1560 cm³ |
| Töömaht | 1.6 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 85 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 115 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 3500 rpm |
| Tippkiirus | 160 km/h |
Kere
| Uste arv | 4 |
| Istmete arv | 3 |
| Tühimass | 1740 kg |
| Pikkus | 4959 mm |
| Laius | 1920 mm |
| Kogukõrgus | 1899 mm |
Energiakulu
| Euroklass | Euro 6 |
| CO2 heitgaasid | 137 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 5 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 5 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 5 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant