KASUTATUD AUTOD (135)
Toyota ProAce
Toyota ProAce
Loodud:
2022
Klass:
tarbesõiduk
läbisõit:
139 972 km
Keretüüp:
VAN
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
4
Istmete arv:
6
Värv:
Dark gray metallik
Mootor:
2.0 FWD 106 kW
Kütus:
diisel
Ülekanne:
automaat
Vin code:
YARVFEHS7GZ225298
Reg.number:
529SDH
Hind:
19 990 €
KM 24%
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| veojõukontroll |
| vihmasensor |
| Xenon lähituled |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| päevasõidutulede automaatne lülitus |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| konditsioneer |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| toonitud klaasid |
| püsikiiruse hoidja |
| parkimisandurid taga |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| istmesoojendused ees |
| käetugi ees |
| käetugi taga |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| nahkkattega rool |
| käiguvahetus roolilt |
| jalamatid tekstiilist |
| istmepolster tekstiil |
Multimeedia
| stereo USB pesaga |
| ekraan ees |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| talverehvid |
| plekkveljed |
| ilukilbid |
| start-stopp süsteem |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| veokonks jäik |
| hooldusraamat |
| Tehase garantii |
Välimus
| Värvi tüüp metallik |
| Välisvärv tumehall |
Lisavarustus
Lisavarustus
| Toyota relaxgarantii 10A |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1997 cm³ |
| Töömaht | 2 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 106 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 144 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 3750 rpm |
| Tippkiirus | 170 km/h |
Kere
| Uste arv | 4 |
| Istmete arv | 6 |
| Tühimass | 1928 kg |
| Pikkus | 4959 mm |
| Laius | 1920 mm |
| Kogukõrgus | 1940 mm |
Energiakulu
| CO2 heitgaasid | 195 g/kg |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant