KASUTATUD AUTOD (135)
Toyota ProAce
Toyota ProAce
Loodud:
2022
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
49 501 km
Keretüüp:
VAN
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
3
Istmete arv:
3
Värv:
White
Mootor:
2.0 106 kW
Kütus:
diisel
Ülekanne:
manuaal
Vin code:
YARVFEHTMGZ212664
Hind:
19 990 €
KM 24%
Varustus
Mugavus
| konditsioneer |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| püsikiiruse hoidja |
| parkimiskaamera ees ja taga |
| parkimisandurid ees |
| parkimisandurid taga |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| käetugi ees |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| nahkkattega rool |
| jalamatid kummist |
| istmepolster poolnahk |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| Apple CarPlay/Android Auto |
| ekraan ees |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| plekkveljed |
| ilukilbid |
| start-stopp süsteem |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| hooldusraamat |
Välimus
| Välisvärv valge |
Lisavarustus
Lisavarustus
| TOYOTA RELAX GARANTII 10A |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1997 cm³ |
| Töömaht | 2 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 106 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 142 hj |
Kere
| Uste arv | 3 |
| Istmete arv | 3 |
| Tühimass | 1907 kg |
| Pikkus | 5309 mm |
| Laius | 1920 mm |
| Kogukõrgus | 1940 mm |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant