KASUTATUD AUTOD (135)
Volkswagen Golf Variant
Volkswagen Golf Variant
Loodud:
2015
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
200 245 km
Keretüüp:
Station vagon
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
5
Istmete arv:
5
Värv:
Red metallik
Mootor:
-
Kütus:
diisel
Ülekanne:
automaat
Vin code:
WVWZZZAUZGP500704
Reg.number:
967BNW
Hind:
6 990 €
KM 0%
Hind:
8 990 €
Hinnavõit:
2 000 €
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi turvakardinad |
| turvapadi kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus |
| signalisatsioon |
| lisapidurituli |
| vihmasensor |
Siseviimistlus
| istmed reguleeritava kõrgusega |
| istmesoojendused ees |
| tagaistme seljatugi allaklapitav |
| käetugi ees |
| käetugi taga |
| taskud esiistmete seljatugedes |
| topsihoidjad |
| reguleeritav roolisammas |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| jalamatid |
Mugavus
| kliimaautomaatik |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| elektrilised akende tõstukid tagumine |
| parkimisandurid ees |
| parkimisandurid taga |
Multimeedia
| stereo originaal |
| autokompuuter |
Lisad
| suverehvid |
| valuveljed |
| start-stopp süsteem |
| katuseraam |
| välistemperatuuri näidik |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| pagasikate |
| hooldusraamat |
Välimus
| Värvi tüüp metallik |
| Välisvärv punane |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1598 cm³ |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 81 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 110 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 3200 rpm |
| Tippkiirus | 196 km/h |
Kere
| Uste arv | 5 |
| Istmete arv | 5 |
| Tühimass | 1494 kg |
| Pikkus | 4562 mm |
| Laius | 1799 mm |
| Kogukõrgus | 1446 mm |
Energiakulu
| CO2 heitgaasid | 104 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 4 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 3 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 4 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant