KASUTATUD AUTOD (135)
Volkswagen PASSAT VARIANT
Volkswagen PASSAT VARIANT
Loodud:
2016
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
191 423 km
Keretüüp:
Station vagon
Veoskeem:
esivedu
Uste arv:
5
Istmete arv:
5
Värv:
Silver metallik
Mootor:
1.4 FWD 92 kW
Kütus:
bensiin
Ülekanne:
automaat
Vin code:
WVWZZZ3CZGE217018
Reg.number:
405BRN
Hind:
9 990 €
KM 0%
Hind:
10 490 €
Hinnavõit:
500 €
Varustus
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| elektrooniline seisupidur (EBS) |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| vihmasensor |
| udutuled eesmised |
| udutuled tagumine |
| päevasõidutulede automaatne lülitus |
| kohtvalgustid |
Siseviimistlus
| elektriliselt reguleeritavad istmed ees |
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| istmed reguleeritava kõrgusega kõrvalistuja iste |
| istmesoojendused ees |
| tagaistme seljatugi allaklapitav |
| käetugi ees laekaga |
| käetugi taga |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| jalamatid kummist |
| istmepolster tekstiil |
Mugavus
| kliimaautomaatik |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| automaatselt tumenevad peeglid sees |
| automaatselt tumenevad peeglid väljas |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| elektrilised akende tõstukid tagumine |
| toonitud klaasid |
| püsikiiruse hoidja |
| pakiruumi avamine elektriliselt puldist |
| peeglid päikesesirmides valgustusega |
| parkimisandurid ees |
| parkimisandurid taga |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| stereo AUX |
| ekraan ees |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| talverehvid |
| valuveljed |
| start-stopp süsteem |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| pagasikate |
| veokonks |
| hooldusraamat |
Välimus
| Värvi tüüp metallik |
| Välisvärv hõbedane |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1395 cm³ |
| Töömaht | 1.4 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 92 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 125 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 5000 rpm |
| Tippkiirus | 206 km/h |
Kere
| Uste arv | 5 |
| Istmete arv | 5 |
| Tühimass | 1500 kg |
| Pikkus | 4767 mm |
| Laius | 1832 mm |
| Kogukõrgus | 1462 mm |
Energiakulu
| Euroklass | Euro 6 |
| CO2 heitgaasid | 117 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 6 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 4 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 5 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant