KASUTATUD AUTOD (135)
Volkswagen Tiguan
Volkswagen Tiguan
Loodud:
2022
Klass:
sõiduauto
läbisõit:
114 846 km
Keretüüp:
Station vagon
Veoskeem:
nelivedu
Uste arv:
5
Istmete arv:
5
Värv:
White metallik
Mootor:
2.0 AWD 110 kW
Kütus:
diisel
Ülekanne:
automaat
Vin code:
WVGZZZ5NZNM054764
Reg.number:
396LGR
Hind:
27 990 €
KM 24%
Hind:
29 990 €
Hinnavõit:
2 000 €
Varustus
Siseviimistlus
| istmepolster alcantara |
| istmed reguleeritava kõrgusega juhiiste |
| istmed reguleeritava kõrgusega kõrvalistuja iste |
| istmesoojendused ees |
| tagaistme seljatugi allaklapitav |
| käetugi ees laekaga |
| käetugi taga |
| iluliistud salongis |
| topsihoidjad ees |
| reguleeritav roolisammas kõrgus ja sügavus |
| multifunktsionaalne rool |
| nahkkattega rool |
| soojendusega rool |
| käiguvahetus roolilt |
| jalamatid tekstiilist |
Ohutus
| peatoed ees |
| peatoed ees |
| roolivõimendi |
| kesklukustus puldiga |
| ABS pidurid |
| turvapadi |
| elektrooniline seisupidur (EBS) |
| signalisatsioon |
| immobilisaator |
| stabiilsuskontroll |
| pidurdusjõukontroll |
| sõiduraja hoidmise abisüsteem |
| ISOFIX lasteistme kinnitus |
| veojõukontroll |
| vihmasensor |
| LED päevatuled |
| LED lähituled |
| LED kaugtuled |
| LED tagatuled |
| udutuled tagumine |
| päevasõidutulede automaatne lülitus |
| kohtvalgustid |
Mugavus
| kliimaautomaatik |
| elektrilised välispeeglid soojendusega |
| elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad |
| automaatselt tumenevad peeglid sees |
| elektrilised akende tõstukid eesmised |
| elektrilised akende tõstukid tagumine |
| toonitud klaasid |
| püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv |
| pakiruumi avamine elektriliselt puldist |
| peeglid päikesesirmides valgustusega |
| parkimiskaamera 360 kraadi |
| parkimisandurid ees |
| parkimisandurid taga |
| võtmeta avamisja käivitussüsteem |
Multimeedia
| stereo originaal |
| stereo USB pesaga |
| Apple CarPlay/Android Auto |
| ekraan ees |
| navigatsiooniseade kaardiga |
| autokompuuter |
| Bluetooth |
| digitaalne näidikupaneel |
| käed vabad süsteem |
Lisad
| suverehvid |
| valuveljed |
| rehvirõhu kontrollsüsteem |
| start-stopp süsteem |
| 12v pistikupesad |
| välistemperatuuri näidik |
| tagaklaasi soojendus |
| tagaklaasi puhasti |
| pagasikate |
| automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi |
| hooldusraamat |
| Tehase garantii |
| talverehvid kuuluvad auto juurde |
Välimus
| Värvi tüüp metallik |
| Välisvärv valge |
Lisavarustus
Lisavarustus
| ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM |
Põhiomadused
Mootor
| Töömaht | 1968 cm³ |
| Töömaht | 2 l |
Sõidumugavus
| Maksimaalne võimsus | 110 kW |
| Mootori maksimumvõimsus | 149 hj |
| Maksimaalne pöördemoment | 3000 rpm |
| Tippkiirus | 197 km/h |
Kere
| Uste arv | 5 |
| Istmete arv | 5 |
| Tühimass | 1872 kg |
| Pikkus | 4728 mm |
| Laius | 1839 mm |
| Kogukõrgus | 1673 mm |
Energiakulu
| CO2 heitgaasid | 162 g/kg |
| Kütusekulu linnas | 5 l/100km |
| Kütusekulu maanteel | 4 l/100km |
| Kütusekulu keskmine | 4 l/100km |
Kontakt
Filipp Vinograd
Kasutatud autode müügikonsultant-ostuspetsialist
Stanislav Malõšev
Kasutatud autode müügikonsultant
Sven Raudmets
Kasutatud autode müügikonsultant