BIGSTER expression hybrid-G 150 4x4
Laos
Kere:
SUV
Mootor:
hybrid-G 150hj AWD
Varustustase:
expression
Välimus:
Hall metallikvärv schiste
Sisu:
Denim istmekatted
Hind:
31 390 €
Hind:
32 020 €
Hinnavõit:
630 €
Kuumaks:
alates 349 € /kuus
Variandid ja lisaseadmed
| Hall metallikvärv schiste | 810 € |
| EASY pakett | 660 € |
| WINTER PLUS pakett | 560 € |
Sisalduvad sõiduki lõpphinnas
Tehnilised andmed
ÜLDINE
| Kere: | SUV |
| Mootor: | hybrid-G 150hj AWD |
| Varustustase: | expression |
Varustus
MULTIMEEDIA
| 12V pistik pagasiruumis |
| 7" digitaalne näidikuplokk |
| New Media multimeediasüsteem 10” ekraaniga, 4 kõlarit, nutitelefoni ekraani jagamine WiFi kaudu |
OHUTUS- JA JUHIABISÜSTEEMID
| Tagaistmete turvavööde pürotehnilised pingutid |
| Sõidukiiruse hoiatussüsteem koos liiklusmärkide tuvastussüsteemiga, intelligentne kiiruse muutmise abisüsteem (OSP/TSR/ISA) |
| ABS-pidurid |
| Juhi ja kõrvalistuja turvapadjad |
| Kolmepunkti turvavööd taga |
| Kõrvalistuja turvapadi väljalülitatav |
| Külgturvapadjad ees; turvakardinad |
| Hädapidurdusassistent |
| Kinnitamata turvavööde hoiatussignaal |
| ISOFIX-kinnitused |
| Ohutu vahemaa hoiatussüsteem |
| Automaatne parkimispidur |
| Sõiduraja hoidmise abisüsteem |
| Juhi väsimuse tuvastussüsteem |
| Parkimisabi taga |
| Aktiivne hädapidurdusassistent koos jalakäijate ja jalgratturite tuvastusfunktsiooniga |
| Reguleerimata kõrgusega esiistmete turvavööd |
| Esiistmete turvavööde pürotehnilised pingutid |
| Tagurduskaamera |
| Automaatne hädaabiteavitussüsteem eCall |
| Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik |
| Elektrooniline stabiilsuskontroll + mäeltstardiassistent, mäest laskumise kontrollsüsteem |
SALONGI DISAIN & MUGAVUS
| Kunstnahast kattega rool |
| Elektrilised impulsslülitiga klaasitõstukid tagaustel |
| Elektrilised impulsslülitiga klaasitõstukid esiustel |
| ECO mode funktsioon |
| Reguleeritava kõrguse ja sügavusega roolisammas |
| Automaatne kahetsooniline kliimaseade |
| Peatoed tagaistmetel |
| 40/20/40 süsteemis kokkuklapitav käetoega tagaistme seljatugi |
| Reguleeritava käetoe ja suletava panipaigaga keskkonsool |
| Ilma reguleeritava pagasiruumi põrandata |
| Käsitsi avatav tagaluuk |
| 2 võtit, 3 nupuga (sh 1 kokkuklapitav) |
| Reguleeritava kõrguse ja nimmetoega juhiiste; reguleeritava kõrgusega kõrvalistuja iste |
NÄHTAVUS JA VALGUSTUS
| LED-päevasõidutuled |
| Tahavaatepeegel päev/öö |
| Valgus-ja vihmasensor |
| Öko leed-esituled (leed-päevasõidutuled ja -lähituled; halogeen-kaugtuled) |
VÄLIMUS & VELJED
| Haiuimekujuline antenn |
| Rehviparanduskomplekt |
| Halli värvi küljepeeglite korpused |
| Katusereelingud |
| Elektrilised, kokkuklapitavad ja soojendusega küljepeeglid |
| Kere värvi kaitserauad |
| Standardne katus |
| Rehvirõhu kontrollsüsteem |
| 17" valuveljed |
| Aastaringsed rehvid |
Põhiomadused
KÜTUSEPAAGI MAHT>
| Kütusepaagi maht, l: | 50+50 (LPG) l |
MOOTOR>
| Maksimaalne võimsus (kW): | 113 kW |
| Mootori tüüp: | hybrid-G 150hj AWD |
| Kütuse tüüp: | bensiin/kerghübriid + LPG |
| Maksimaalne pöördemoment (Nm): | 230 Nm |
| Emissioonistandard: | WLTP |
| Mootori tüüp: | hybrid-G |
E-TECH>
| Aku mahtuvus (kWh): | 0,839 kW kWh |
SOORITUS>
| Tippkiirus (km/h): | 180 km/h |
| Kiirendus 0 - 100 km/h (s): | 10,4 s |
VEOSKEEM>
| Veoskeem: | Nelivedu |
KERETÜÜP>
| Keretüüp: | SUV |
KÜTUSEKULU JA CO2>
| Kombineeritud kütusekulu WLTP (l/100 km): | 5,8 / 7,1 (LPG) l/100km |
| CO₂ (g/km): | 132 / 115 (LPG) g/km |
PIDURID>
| Pidurid taga (tüüp, diameeter): | automaatne parkimispidur: Φ280×9.6 mm |
| Pidurid ees (tüüp, diameeter): | ventileeritavad kettad 296x26 mm |
VELJED JA REHVID>
| Standardrehvid: | 225 / 60 R17 103 H XL 3PMSF / ALU 6.5 J17 5 36 |
KAAL>
| Haagise lubatud suurim mass, piduriteta (kg): | 750 kg |
| Haagise lubatud suurim mass, piduritega (kg): | 1500 kg |
| Täismass (kg): | 2045 kg |
MÕÕTMED>
| Kõrgus avatud tagaluugiga/ tagaustega (mm): | 2061 mm |
| Laius ilma peegliteta (mm): | 1812 mm |
| Pikkus (mm): | 4570 |
| Laius koos peeglitega (mm): | 2069 mm |
| Teljevahe (mm): | 2704 mm |
| Kliirens (mm): | 193/219 (koormata) mm |
| Kõrgus (mm): | 1662/1711 (katusereelingutega) |
TEHNILINE INFO>
| Istmete arv: | 5 |
KÄIGUKAST>
| Käikude arv: | 6 |
| Käigukasti tüüp: | automaat |
PAKIRUUMI MAHT>
| Minimaalne pairuumi maht (dm³): | 444 dm3 |
| Maksimaalne pakiruumi maht kokkuklapitud tagimise istmepingi seljatoega (dm³): | 1712 dm3 |
Vastavalt 2004/3/EC valitud varustusele, sõidustiilile, sõiduki raskusele, tee- ja ilmaoludele, võib kütusekulu muutuda.
* Oleme teinud kõik tagamaks, et esitatud hinnad on tõesed, kuid me ei saa garanteerida kogu info veatust. Palume ette vabandust ja püüame teha teile selles olukorras parima pakkumise.