T5 HEV
Laos
Kere:
SUV
Mootor:
1.5L
Varustustase:
EVO
Välimus:
M4 roheline
Sisu:
Istmekattematerjal: must kunstnahk
Hind:
30 990 €
Hind:
33 990 €
Hinnavõit:
3 000 €
Kuumaks:
alates 345 € /kuus
Variandid ja lisaseadmed
| Tehasegarantii 6 a / 200 000 km | 0 € |
Sisalduvad sõiduki lõpphinnas
Tehnilised andmed
ÜLDINE
| Kere: | SUV |
| Mootor: | 1.5L |
| Varustustase: | EVO |
| Esmane registreerimine: | 25-05-2026 |
Varustus
Nähtavus ja tuled
| Leed-esituled |
Täiustatud juhiabisüsteemid (adas)
| Automaatsed kaugtuled |
| Liiklusmärkide tuvastussüsteem (TSR) |
| Kohanduv püsikiirusehoidik |
| Sõiduraja hoidmise abisüsteem |
| Sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem |
| Kokkupõrke hoiatussüsteem |
| Aktiivne hädapidurdussüsteem |
| Hädapidurdamise abisüsteem |
| Liiklusummikute abisüsteem |
| Ukse avamise hoiatus |
| Tagant ristuva liikluse hoiatus |
| Sõiduraja vahetuse abisüsteem |
| Pimenurga hoiatussüsteem |
| Juhi väsimuse jälgimissüsteem |
Salong ja mugavus
| Rooli kattematerjal: kunstnahk (ökonahk) |
| Multifunktsionaalne rool |
| Elektrooniline käiguvahetus |
| Salongiõhufilter (95 % tõhususega) |
| Kliimaseade ees |
| Automaatne kliimaseade |
| Ventilatsiooniavad ees |
| Ventilatsiooniavad tagareale |
| PM2.5 õhupuhastussüsteem: sisaldab PM2.5 andurit, negatiivsete ioonide generaatorit ja AQS-i (õhukvaliteedi andurit), mis suudab õhu kvaliteeti nutikalt tuvastada ja õhku puhastada. |
| "Shadowline" |
| Panoramic glass roof |
| Mehaaniline võti |
| Nutivõti |
| "One-Button" käivitussüsteem |
| Võtmeta sisenemine |
| Raamita klaasipuhastid |
| Reguleeritava tundlikkusega klaasipuhasti |
| Tagumine klaasipuhasti |
| Soojendusega tagaklaas |
| Elektrilised küljepeeglid |
| Soojendusega küljepeeglid |
| Sõiduki lukustamisel automaatselt kokkuklapitavad küljepeeglid |
| Positsioonimäluga küljepeeglid |
| Küljepeegli mälufunktsioon tagurdamisel |
| Isetumenev tahavaatepeegel |
| Elektrilised aknad |
| Akende muljumisvastane funktsioon |
| Akende avamine "One-Touch" funktsiooniga |
| Akende avamine kaugjuhtimispuldiga |
| Mobiiltelefoni kinnitusport esipaneelil |
| Riputuskonks esipaneelil |
| Telefoni juhtmevaba laadija |
| Elektriliselt avatav tagaluuk |
| Elektriliselt "jalavibutusega" avatav tagaluuk |
| Nahast istmekatted |
| Seat Color: All black |
| 5 istet |
| Elektriliselt reguleeritav juhiiste |
| Ventilatsiooniga juhiiste |
| Soojendusega juhiiste |
| Massaažifunktsiooniga juhiiste |
| Juhiiste: mälufunktsioon |
| 4-suunas elektriliselt erguleeritav kõrvalistuja iste |
| Soojendusega kõrvalistuja iste |
| Käe-vaba elektriline pagasiluuk (avamiseks jalaviibe) |
Ohutus- ja juhiabisüsteemid
| Esirea turvapadjad |
| Esirea külgturvapadjad |
| Esi-ja tagarea turvakardinad |
| Kinnitamata turvavöö märguanne |
| Elektrooniline vargusvastane süsteem |
| VSP helisignaalsüsteem jalakäijatele |
| ABS-pidurid |
| Elektrooniline pidurdusjõu jaotussüsteem |
| Pidurdusprioriteet |
| Pidurdusassistent |
| Veojõukontroll |
| Elektrooniline stabiilsuskontroll |
| Nõlvalt startimise abi |
| Automaatne parkimine |
| Rehvirõhu kontrollsüsteem |
| Parkimisandurid ees |
| Parkimisandurid taga |
| Taguduskaamera, HD |
| Nõlvalt laskumise abi |
| 360° kaamera |
Multimeedia
| 12.25-tolli LCD-keskekraan |
| FM/AM raadio (RDS+DAB) |
| 12,25-tolline näidikutepaneel |
| Bluetooth |
| Carplay & Android Auto tugi |
| 6 kõlarit |
Põhiomadused
Mootor>
| Brand: | DFLZM N.m |
| Engine Model: | 4E15T N.m |
| Displacement: | 1.493 N.m |
| Mootori mudel: | TZ220XYL N.m |
| Mootori tüüp: | Permanent magnetic synchronous machine N.m |
| Peak Power (kW): | 130 V |
| Rated Power (kW): | 125 V |
| Motor Maximum Speed (rpm): | 16000 h |
| Peak Torque (N.m): | 300 min |
| Braking Energy Recovery System: | Yes N.m |
| Multistage Energy Recovery System: | Yes N.m |
| Cooling Type: | Oil cooling N.m |
| Sõidurežiim: | FWD |
| Sisselaskesüsteemi tüüp: | Turbo intercooling |
| Nimivõimsus (kW/hj): | 125 / 168 kW/hj |
| Kombineeritud võimsus (kW/hj): | 180 / 240 kW/hj |
| WLTP kütusekulu (l/100 km): | 6.1 l/100 km |
| WLTP CO₂ heitkogused (g/km): | 142 g/km |
| Nimivõimsuse pöörded (p/min): | 5500 rpm |
| Maksimaalne pöördemoment (N·m): | 280 N.m |
| Maks. pöördemomendi pöörded (p/min): | 1500-3500 rpm |
| Kütusepaagi maht (L): | 55 L |
Batteri>
| Material of Power Battery: | Ternary lithium battery N.m |
| Battery Rated Voltage (V): | 349 V |
| Battery Capacity (kwh), kWh: | 2 kWh |
Mõõtmed>
| Pikkus: | 4595 mm |
| Laius: | 1865 mm |
| Kõrgus: | 1680 mm |
| Teljevahe (mm): | 2715 mm |
Elektrimootor>
| Jahutuse tüüp: | Oil cooling |
| Ajami tüüp: | Hybrid |
| Seisupidur: | Electronic parking N.m |
| Electric Booster Braking Type: | Electronic assisting braking N.m |
Kere>
| Esivedrustus: | McPherson independent suspension + transverse stabilizer bar |
| Tagavedrustus: | Multi-link independent rear suspension |
| Rooliseade: | Electric steering |
| Esipidurid: | Ventilated disc (with red calipers) |
| Tagapidurid: | Disc (with red calipers) |
| Rehvimõõt / spetsifikatsioon: | 235/55 R19 |
| Varuratta mõõt / spetsifikatsioon: | Yes |
Vastavalt 2004/3/EC valitud varustusele, sõidustiilile, sõiduki raskusele, tee- ja ilmaoludele, võib kütusekulu muutuda.
* Oleme teinud kõik tagamaks, et esitatud hinnad on tõesed, kuid me ei saa garanteerida kogu info veatust. Palume ette vabandust ja püüame teha teile selles olukorras parima pakkumise.