ABC Motors AS / Renault PRO+

Renault PRO+

Abc Motors AS on pööranud uue lehe Renault kaubamärki kandvate sõiduautode ja tarbesõidukite müümisel ja teenindamisel Eestis. Pakume klientidele kaasaegset ja esinduslikku müügikeskkonda ning kvaliteetset teenindustaset, täpselt nii nagu eeldab Renault rahvusvaheline maine ja staatus automargina.

Et paremini rahuldada klientide vajadusi, lõi Renault kvaliteedistandardi Renault PRO+, mis tähendab nõustamist, pädevat ekspertiisi ja kiiret reageerimist kõikidele kliendi toimingutele. Renault Pro+ pakub erilisi müügi- ja järelteeninduse teenuseid, mis võimaldavad äriklientidel sajaprotsendiliselt ja turvaliselt oma põhitegevusele keskenduda. Eestis jõudis selle Renault kõrgeima kvaliteedistandardi täitmiseni esimesena Abc Motors. Meil on hea meel Renault tunnustuse üle meie müügi- ja järelteenuse kvaliteedile.

Meil on olemas kõik, mis korralikuks automargi esindamiseks vajalik – profesionaalne personal, hea asukoht koos parkimisvõimalustega, eraldi ruumikad müügisalongid sõiduautodele ja tarbesõidukitele, tipptasemel töökoda,  korralik varuosade ladu ning  kaasaegse sisseseadega värvi- ja keretöökoda. Varuosaladu tagab enimnõutud varuosade kohese saadavuse ja tellimisvõimaluse kõikidele Renault mudelitele. Pakume ka laias valikus lisaseadmeid, tarvikuid ja rehve. Renault volitatud esindajana omame õigust teha garantiiremonti Renault sõiduautodele ja kaubikutele ning meil paigaldatud originaalvaruosadele anname aastase garantii.

Abc Motors on kontserni Abc Grupp tütarettevõte. Abc Motors loodi spetsiaalselt Renault´ automargi esindamiseks Eestis. Firma eesmärgiks on pakkuda klientidele kõrgetasemelist ja kõiki Renault nõudeid ja standardeid jälgivat müügikeskkonda ja teenindustaset.

Abc Motorsi kvaliteedijuhtimissüsteem vastab ISO standardile alates 20. novembrist 2006. Sertifikaat kinnitab, et ettevõttes toimib ISO 9001:2015 standardile vastav juhtimissüsteem. ISO kvaliteedijuhtimisüsteemi kaudu tagame juhtimisprotsesside ja ettevõtte tegevuse kvaliteedi, mis võimaldab meil pakkuda parimat klienditeenindust Eesti autofirmade seas.