ABC Motors AS / Kontakt

Kontakt

ABC Motors AS - Renault Pro+ ja Dacia esindus

AUTODE MÜÜK

E-R
9.00 - 18.00
L
10.00 - 15.00

Hannes Aro
Hannes Aro Automüügikonsultant

Tallinn
tel: 674 7714
mob: 5865 0670
hannes.aro@abcmotors.ee

Madis Lind
Madis Lind Automüügikonsultant

Tallinn
tel: 674 7753
mob: 505 8575
madis.lind@abcmotors.ee

Aleksander Koorits
Aleksander Koorits Automüügikonsultant

Tallinn
tel: 674 7744
mob: 5887 1701
aleksander.koorits@abcmotors.ee

Veljo Roosimaa
Veljo Roosimaa Suurkliendi müügijuht

Tallinn
tel: 674 7745
mob: 526 9999
veljo.roosimaa@abcmotors.ee

Martin Gustavson
Martin Gustavson Müügijuht

Tallinn
tel: 674 8778
mob: 516 2666
martin.gustavson@abcmotors.ee

Toomas Soosalu
Toomas Soosalu Müügidirektor

Tallinn
tel: 674 7740
toomas.soosalu@abcmotors.ee

Reelika Pukk
Reelika Pukk Infosekretär

Tallinn
tel: 674 7700
reelika.pukk@abcmotors.ee

TEENINDUS JA HOOLDUS

+372 674 7773

E-R
7.45 - 18.00

Erko Martinson
Erko Martinson Hooldusnõunik

Tallinn
tel: 674 7773
erko.martinson@abcmotors.ee

Oliver Orunurm
Oliver Orunurm Hooldusnõunik

Tallinn
tel: 674 7772
oliver.orunurm@abcmotors.ee

Robert Truve
Robert Truve Varuosade müügijuht

Tallinn
tel: 674 7775
robert.truve@abcmotors.ee

Edvig Arm
Edvig Arm Varuosamüügi konsultant

Tallinn
tel: 674 7776
edvig.arm@abcmotors.ee

Tarvi Saar
Tarvi Saar Keretööde nõunik

Tallinn
tel: 674 7774
tarvi.saar@abcmotors.ee

Jarmo Mitt
Jarmo Mitt Keretööde nõunik

Tallinn
tel: 674 7774
jarmo.mitt@abcmotors.ee

Aivar Kubjas
Aivar Kubjas Teenindusjuht

Tallinn
tel: 674 7771
aivar.kubjas@abcmotors.ee

ADMINISTRATSIOON

+372 674 7700

Martin Uudla
Martin Uudla Tegevjuht

Tallinn
tel: 674 7701
martin.uudla@abcmotors.ee

Indrek Luberg
Indrek Luberg Turundusjuht

Tallinn
tel: 674 7709
indrek.luberg@abcmotors.ee

Jane Saliste
Jane Saliste Turundusspetsialist

Tallinn
tel: 674 7712
jane.saliste@abcmotors.ee

Ethel-Maria Liiva
Ethel-Maria Liiva Ostujuht

Tallinn
tel: 674 7703
ethel.liiva@abcmotors.ee

Ave Uusalu
Ave Uusalu Logistika- ja planeerimisjuht

Tallinn
tel: 674 7705
ave.uusalu@abcmotors.ee

Kaidi Haapsal
Kaidi Haapsal Andmehaldur

Tallinn
tel: 674 7717
kaidi.haapsal@abcmotors.ee

Rain Raun
Rain Raun Transpordispetsialist

Tallinn
tel: 674 7706
rain.raun@abcmotors.ee

ABC Motors AS - Kasutatud autod

Kadaka tee 72a, 12618 Tallinn

Broneeri proovisõit VÕTA ÜHENDUST

KASUTATUD AUTODE MÜÜK

+372 6240 420

E-R
9.00 - 18.00
L
10.00 - 15.00

Stanislav Malõšev
Stanislav Malõšev Kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn
tel:
mob: 555 01 626
stanislav.malosev@abcmotors.ee

Filipp Vinograd
Filipp Vinograd Kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn
tel:
mob: 5300 3802
filipp.vinograd@abcmotors.ee

Sven Raudmets
Sven Raudmets Kasutatud autode müügikonsultant

Tallinn
tel: 624 0429
mob: 504 1657
sven.raudmets@abcmotors.ee

Raivam Rand
Raivam Rand Kasutatud autode ostujuht

Tallinn
tel: 526 7021
raivam.rand@abcmotors.ee

Markkus Oliver Mets
Markkus Oliver Mets Kasutatud autode ostujuhi assistent

Tallinn
tel:
markkus.mets@abcmotors.ee

ADMINISTRATSIOON

+372 6240 420

Giina Lissmann
Giina Lissmann Administratiivjuht

Tallinn
tel: 624 0420
mob: 5663 0423
giina.lissmann@abcmotors.ee

Margus Tammsaar
Margus Tammsaar Müügijuht

Tallinn
tel: 624 0425
mob: 5663 7789
margus.tammsaar@abcmotors.ee

ABC Motors AS - Keretöökoda

Aia põik 2, Harku alevik, Harku vald, Harjumaa

Broneeri teenindus

TEENINDUS JA HOOLDUS

+372 674 7774

E-R
09.00 - 18.00

Tarvi Saar
Tarvi Saar Keretööde nõunik


tel: 674 7774
tarvi.saar@abcmotors.ee

Jarmo Mitt
Jarmo Mitt Keretööde nõunik


tel: 674 7774
jarmo.mitt@abcmotors.ee

Pereauto OÜ

Pärlimõisa tee 24, 80010 Pärnu

Broneeri teenindus Broneeri proovisõit

AUTOMÜÜK JA TEENINDUS

+372 447 7300

E-R
8.30 - 18.00
L
kokkuleppel

Rael Autokeskus OÜ

Tallinna mnt 97, 71018 Viljandi

Broneeri teenindus Broneeri proovisõit

AUTOMÜÜK JA TEENINDUS

+372 433 0980

E-R
8.00-17.00

KASUTATUD AUTODE MÜÜK

+372 433 0980

E-R
9.00 - 18.00
L
9.00 - 14.00

Tradilo OÜ

Tallinna mnt 73, 90510 Uuemõisa, Läänemaa

Broneeri teenindus Broneeri proovisõit

TEENINDUS

+372 473 1383

E-R
8.00-18.00
L
KOKKULEPPEL

VARUOSADE MÜÜK

+372 473 1383

E-R
8.00 - 18.00
L
9.00 - 15.00

AUTOMÜÜK

+372 473 1383

E-R
9.00 - 18.00
L
10.00 - 15.00

OÜ Wiru Auto

AUTOMÜÜK JA TEENINDUS

+372 329 5560

E-R
8.00 - 17.00
L
9.00 - 15.00