CAPTUR

Aktiivsed pakkumised puuduvad

Omanäolise stiiliga kompaktne hübriid-linnamaastur Renault Captur E-Tech full hybrid on nüüd saadaval ka esprit Alpine versioonis. Uus maitsekalt kujundatud esiosa, tipptasemel openR link multimeediasüsteem koos integreeritud Google'i teenustega*, ruumikas ja ümberpaigutatav interjöör ja 28 juhiabisüsteemi täiustavad selle mitmekülgsust. Saadaval on ka mild hybrid, bensiinimootori ja kahekütuseline bensiin/LPG mootoriga versioon.

Placeholder image

Placeholder image

Placeholder image* Google, Google Play ja Google Maps on Google LLC kaubamärgid.
** Mild hybrid mootor on saadaval võimsusega 140 hj koos manuaalkäigukastiga ja võimsusega 160 hj koos EDC-automaatkäigukastiga.
*** E-Tech full hybrid 145 koos täis kütusepaagiga, WLTP andmetel (koos kütusepaagi reserviga)
**** sõltuvat mootorist
 

tehnoloogia, ruumikas salong ja isikupärastamisvõimalused

                        

välimuse isikupärastamine

kuni 14 värvikombinatsiooni

saadaolev värvivalik sõltub versioonist

versioonid evolution ja techno


pärlvalge koos highland halli katusega


pärlvalge koos grège perle katusega


pärlvalge koos etoilé musta katusega

versioon esprit Alpine


iron sinine koos highland halli katusega


iron sinine koos etoilé musta katusega


ruumikas salong

Capturi kompaktne ja avar salong laiendab mugavuse piire tänu 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitavale tagaistme seljatoele ja kuni 22 cm põlveruumile, mis tagab mugavuse tagaistmel reisijatele.

nihutatav  tagumine istepink

Tänu 16 cm võrra nihutatavale tagumisele istepingile saad nautida suurepäraseid salongi ümberpaigutusvõimalusi. Vali kas kuni 22 cm põlveruum tagaistmel reisijatele või suurenda selle arvelt pakiruumi.

pakiruumi maht

Renault Capturi kuni 616-liitrine* pakiruum tagab piisava ruumikuse igapäevasteks sõitudeks. Pikkade või suuremahuliste esemete transportimiseks saad tagaistme seljatoe kokku klappida, et suurendada pakiruumi mahtu kuni 1596 liitrini*.

*sõltuvalt mootorist ja versioonist

mootorivalik

* sõltuvalt aku laetuse tasemest ja juhi sõidustiilist / Renault' sisemised andmed / 2023.
** E-Tech full hybridi puhul võrreldes mootoriga mild hybrid auto, WLTP City protokolli põhjal / UTAC & IDIADA admed / 2024. Sõiduki homologeerimise protsess veel kestab.


E-Tech full hybrid

Vali Renault' hübriidtehnoloogia parim lahendus. Kuni 80% linnasõitudest
elektrilises režiimis ja kuni 40% kütusesäästu koos madalama CO2 
emissiooniga*. Lihtsusta oma igapäevaelu akuga, mida pole vaja
laadimiseks vooluvõrku ühendada.

* E-Tech full hybridi puhul võrreldes mootoriga mild hybrid auto, WLTP City protokolli põhjal / UTAC & IDIADA admed / 2024. Sõiduki homologeerimise protsess veel kestab.
** sõltuvalt aku laetuse tasemest ja juhi sõidustiilist / Renault' sisemised andmed / 2023.
*** E-Tech full hybridi puhul võrreldes mootoriga mild hybrid auto, WLTP City protokolli põhjal / UTAC & IDIADA admed / 2024. Sõiduki homologeerimise protsess veel kestab.
**** täis kütusepaagiga, WLTP andmetel

tehnoloogia E-Tech full hybrid

Bensiinimootoriga ühendatud elektrimootor rakendub tööle, kui sõidutingimused seda võimaldavad. Automaatkäigukasti eelistatud režiim on 100% elektriajamiga sõitmine.

energiat taastootev pidurdus

Naudi dünaamilist sõitu, mida pakub elektrilises režiimis paigaltvõtt ja kohene kiirendus. Tänu rekuperatiivpidurdusele laetakse akut aeglustamisel ja pidurdamisel automaatselt.

kütusekulu

Sõida kuni 80% linnasõitudest elektrilises režiimis* ja säästa kuni 40% kütust** CO2 emissiooniga 106 g/100 km ja kütusekuluga 4,7 l/100 km***.


* sõltuvalt aku laetuse tasemest ja juhi sõidustiilist / Renault' sisemised andmed / 2023.
** E-Tech full hybridi puhul võrreldes mootoriga mild hybrid auto, WLTP City protokolli põhjal / UTAC & IDIADA admed / 2024. Sõiduki homologeerimise protsess veel kestab.
*** Captur phase 2 homologeerimine, kõik versioonid / 2024.

energiamärgis crit’air

Tänu märgisele Crit'air 1 pakub Captur E-Tech full hybrid liikumisvabadust ka kõrge õhusaaste aegadel kehtestatud piirangute korral.


LPG

kahekütuseline bensiini- ja LPG-mootor
Mitmekülgsus, kütusesäästlikkus, kütuse üle-euroopaline kättesaadavus ja laiendatud sõiduulatus tänu kahekütuselisele bensiini- ja LPG-süsteemile, teevad sellest versioonist kompromissitu alternatiivi.

TEHNOLOOGIA
LPG-versioon on varustatud kahe kütusepaagiga - üks bensiin ja teine LPG jaoks. Sissepritsega mootor valib kütuse sõltuvalt selle saadavusest.

EELISED
Säästlik ja keskkonnasõbralik alternatiivkütus, mille kasutamine ei vaja harjumuste muutmist ning mille kasutamine ei piira ligipääsu parklatele või linnasüdametele.

KÜTUSEKULU
Tänu kahte tüüpi kütuse kasutamisele väheneb CO2 emissioon ja suureneb sõiduulatus kuni 1100 km-ni.


mild hybrid

mild hybrid mootor
Avasta enda jaoks kerghübriidi eelised - hübriidtehnoloogia esimene tase E-Techi valikus, mis pakub sujuvamat ja dünaamilisemat sõitu, vähendades samal ajal kütusekulu.

TEHNOLOOGIA
Sisepõlemismootor kasutab kiirendusfaaside ajal elektrilist abi.

EELISED
Dünaamiline paigaltvõtt ja kiirendus koos väiksema kütusekuluga.

KÜTUSEKULU
Tõhusama Captur mild hybrid versiooni kütusekulu kombineeritud tsüklis on 5,8 l/100 km.


bensiin

bensiinimootor
Renault Capturi valikus olev töökindel ja tõhus mootor Tce 90 ühendab endas sõidurõõmu ja madalama kütusekulu nii maanteel kui linnasõitudel.

TEHNOLOOGIA
3-silindriline turbomootor Tce 90 tagab tänu kettülekandele ka madalamad hoolduskulud.

EELISED
Renault Capturi võimas ja mitmekülgne mootor Tce 90 tagab optimaalse kütusekulu nii maanteel kui ka linnasõitudel.

võrguühendus

kasuta multimeediasüsteemi openR link koos integreeritud Google'i* teenustega: reaalajas navigatsioon, häälkäsklused ja üle 50 rakenduse

* Google Play'st alla laaditud rakenduste kasutamiseks on vaja andmesidepaketti. Selleks pead jagama oma telefoni internetiühendust autoga.

võrguühendusega tehnoloogiad

Tänu multimeediasüsteemile openR link koos integreeritud Google´i* teenustega, mida saad kasutada läbi 10,4" keskmise puuteekraani, on su käsutuses lai valik nutikaid veebiteenuseid. Neile pääsed ligi ka kõikjal mujal läbi rakenduse My Renault.


vali optimaalne sõidumarsruut Google Mapsi abil


multimeediasüsteemi hääljuhtimine Google Assistanti abil


üle 50 rakenduse, mis on saadaval Google Play´s: navigatsioon, muusika,
taskuhäälingud...*


multimeediasüsteemi automaatsed uuendused võimaldavad kasutada uusimaid
funktsioone


lülita rakendusest My Renault sisse auto signaal või tuled, et kergemini oma auto
parkimisplatsil üles leida

* Google Play'st alla laaditud rakenduste kasutamiseks on vaja andmesidepaketti. Selleks pead jagama oma telefoni internetiühendust autoga.


versioon esprit Alpine

Capturi esprit Alpine versioonil on veelgi märgilisem sportlik ja elegantne disain ning detailid, mis rõhutavad selle uue välimuse jõulist iseloomu. Nii nagu salongi, nii ka väljas.


Esprit Alpine embleemid esitiibadel ja eksklusiivsed 19" valuveljed elixir.


Sini-valge-punased õmblused roolil ja Alpine embleemid esiistmete seljatugedel.


human first program

28 täiustatud juhiabisüsteemi

kaamera vision 360°

4 kaamerat auto kõigis külgedes edastavad pildi kogu auto ümbrusest. See lihtsustab oluliselt manööverdamist.

süsteem active driver assist

Süsteem jälgib sinu ees sõitvat sõidukit ja hoiab sellest piisavat pikivahet, et tagada ohutus. Samuti reguleerib auto automaatselt kiirust kurvile või ringristmikule lähenedes ning sõiduraja hoidmise assistent parandab ohutust veelgi. Kui liiklusvoog peatub, jääb auto automaatselt seisma ja jätkab sõitu, kui tee ees taas vaba on. 

sõiduraja hoidmise hädaabisüsteem

Eesmine kaamera ja radariga andur hoiatavad juhti, kui sõiduraja vahetusel tekib oht teelt välja sõita või vastutuleva autoga kokku põrgata. Rooli asendit korrigeeritakse automaatselt, et muuta auto sõidutrajektoori.


lisavarustus

Renault Captur

Sukeldu Renault Capturi lisavarustuse maailma, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et muuta kõik su sõidud ideaalselt nauditavaks: stiilne välimus, salongi mugavus, mahutavus ja kaitse kõigiks su välitegevusteks.


disain

Isikupärased kujunduselemendid täiustavad sinu Renault Capturi välisilmet, väljendades samas sinu eripära. Naudi stiili, milles on ühendatud praktilisus ja ainulaadsus.

välimuse isikupärastamise pakett 
Lisa oma auto välimusele isikupära ning rõhuta Capturi dünaamilisust ja elegantsust isikupärastamise paketi abil, mis on saadaval värvides grége perle, gris highland ja noir brillant ning sisaldab eesmise ja tagumise kaitseraua ja küljepeeglite* katteid. 


*välja arvatud noir brillant

küljepeeglite korpused 
Lisa oma Capturile isikupära ja stiili erikujundusega küljepeeglite korpuste abil. Elegantset välimust saab täiustada ühega kolmest saadaolevast värvivalikust: grége perle, gris highland või noir brillant.

astmelaud premium 
Vali sportlik stiil, mis eristub massist. Vastupidavad ja elegantsed kõrgekvaliteetse viimistlusega astmelauad kaitsevad kere alaosa ja lihtsustavad ligipääsu katuseboksile.

iluliistud 
Lisa auto välimusele omanäolisust dekoratiivsete iluliistudega, mis rõhutavad Renault Capturi maasturlikku iseloomu. 

põhjaalused tervitustuled
Leia oma Renault Captur vaevata üles ka kehvasti valgustatud kohtades. Tervitustuled süttivad kui autole lähened ja valgustavad elegantselt su teed kuni autoukseni. 


salongi varustus

Ära jää juhusele lootma. Renault lisavarustus võimaldab sul nautida tipptasemel mugavust ja väljendusrikast atmosfääri auto sisemuses.

mugav must padi tagumistele peatugedele
Tagumiste peatugede padi pakub tuge ja heaolu tänu oma Alcantara viimistlusele. Eritellimusel valmistatud must padi ühildub kõigi Renault Capturi versioonidega. See on lihtsalt paigaldatav ja eemaldatav.

multifunktsionaalne jaotur esiistmetele 
Praktiline, läbimõeldud ja stiilne: vali see multifunktsionaalne jaotur, mida saab muuta elegantseks Renault´seljakotiks. 5 paidlikku taskut ja 2 komplekti elastseid rihmu lihtsustavad salongis oma asjade hoiustamist. 

esprit Alpine põrandamatid
Nendes esmaklassilistes põrandamattides väljendub esprit Alpine versiooni sportlik iseloom ja eksklusiivne stiil, mida ilmestavad iseloomulik Alpine logo ja sümboolsed sinised õmblused.

sportpedaalid ja valgustusega lävepakuliistud 
Klambritega kinnituvad pedaalikatted rõhutavad su Renault Capturi sportlikku stiili ja isikupära. Lisaks pakuvad Renault´ logoga roostevabast terasest lävepakuliistud harmoonilist viisi oma Renault Capturi interjööri isikupärastamiseks, helendades stiilselt iga kord kui ukse avad.


transport ja kaitse

Tutvu ideaalse lisavarustuse valikuga, mis võimaldab transportida asju katusel ja pakiruumis asju paremini paigutada.

quickfix katuseraamid ja katuseboks
Suurenda oma Capturi pakiruumi mahtu kuni 630 liitri võrra, sõltuvalt oma vajadusest. Meie katusebokside abil saad oma Renault Capturi suuremaks muuta mugavalt, stiilselt ja mis peamine - ohutult.

pakiruumi põrandavann
Praktiline põrandavann määrdunud asjade ja esemete hõlpsaks transportimiseks kaitseb tõhusalt originaal-vaipkatet ja vastab ideaalselt pagasiruumi kujule. See on praktiline ja kergesti puhastatav.

kohandatav pakiruumi matt easyflex
Suurte ja määrdunud esemete transportimisel on libisemiskindel, veekindel ja kohandatava kujuga easyflex pakiruumi matt hädavajalik, et kaitsta Capturi pakiruumi originaalkatet.

kokkuklapitav veokonks
Olenemata sellest, millist varustust soovid vedada (haagis, haagissuvila, süst või midagi muud), saab Capturi poolelektrilise veokonksu pagasiruumis oleva nupu abil mõne sekundi jooksul töövalmidusse panna.