KANGOO
Alates 24 590 €
296 € kuus

MITMEKÜLGNE JA ELEGANTNE MAHTUNIVERSAAL

Dünaamiline siluett, C-kujuline leedtulede joon ja 17" valuveljed. Kangoo legendaarne välimus läbis uuenduskuuri. Uus sisekujundus, hoolikalt viimistletud armatuurlaud ja 15 panipaika (44,8 liitrit). Uus Kangoo ühendab endas mugavuse, sõidunaudingu ja praktilisuse.

legendaarne disain
Dünaamilised kerejooned, tagasihoidlikud vormid,
C-kujuline leedtulede joon ja 17" valuveljed.
Kangoo tõmbab tähelepanu esimesest pilgust.

GALERII

VARUSTUS

UUE PÕLVKONNA MUGAVUS

multimeediasüsteem easy link

Pead lihtsalt nutitelefoni ühendama, et saada ligipääs oma rakendustele ja võrguteenustele Android Auto™ ja Apple Carplay™ toega multimeediasüsteemi easy link 8" keskmisel ekraanil.

10 juhiabisüsteemi

Aktiivne hädapidurdusassistent (AEBS), sõiduraja hoidmise assistent, pimenurga jälgimissüsteem. Meie uuenduslikud ja täiustatud juhiabisüsteemid muudavad sõitmise ohutuks. Muuda auto juhtimine veelgi nauditavamaks, kasutades teeassistenti* ja kohanduvat püsikiirusehoidikut Stop&Go*.

rohkelt võimalusi

Kas on vaja pikka eset vedada? Kasuta uuenduslikke kohanduvaid katusereelinguid, mida saab tööriistadeta piki- või ristisuunda pöörata. Tänu rohketele salongi ümberpaigutusvõimalustele, kokkuklapitavale kõrvalistmele* ja mahukale pakiruumile (755-3500 l), saad transportida kõike, mida soovid.

* peagi saadaval

OLULISEM LISAVARUSTUS

kohandatavad katusereelingud

tekstiilist põrandamatid premium

pakiruumi matt

valgustusega lävepakuliistud

tööriistadega eemaldatav veokonks

VARUSTUSTASEMED

EQUILIBRE

Alates 24 590 €

EQUILIBRE

TECHNO

Alates 26 690 €

TECHNO