KANGOO KAUBIK E-TECH ELECTRIC

LAOAUTOD

ELECTRIC

ILMA KOMPROMISSIDETA

Planeeri muretult oma igapäevaseid teekondi. Kangoo Van E-Tech electric on varustatud uue põlvkonna liitiumioon akuga, mille mahtuvuseks on 45 kW/h ja see on kasutatav 100% ulatuses. Tõhusus või ruumikus? Enam ei pea sa nende vahel valima. Tänu põranda alla paigutatud akule, pakub electric Kangoo E-Tech endiselt mahukat kaubaruumi.

11 kW laadija teeb laadimise lihtsaks. Ühenda oma Kangoo Van E-Tech electric standardsesse wallbox laadimisseadmesse ning taasta 100% sõiduulatus 3 tunni ja 50 minutiga. Pole piisavalt aega? Vali 22 kW 80DC* versioon, millega piisab 30 minutist, et taastada 170 km sõiduulatus.

Salongi kiireks soojendamiseks kasuta sõidu ajal soojuspumpa, mis aitab ka sõiduulatust optimeerida. Kui auto on laadimisvõrku ühendatud, saad eelsoojendusfunktsiooni abil tagada omale sobiva salongi temperatuuri koos 100% aku laetusega.

* Saadaval lisavarustusena

mugav laadimine

kodus või tööl

Lae oma täiselektrilist Kangoo Van E-Tech electrici kodus või tööl kas wallboxi, võimsama pistikupesa või standardse koduse pistiku kaudu.

teel olles

Euroopas reisides saad kasutada üha laienevat avalike laadimispunktide võrku.

KANGOO VANI TUGEVAD KÜLJED

Küljeukse ava laius 1,45 m

Süsteemi Open Sesame by Renault laiendatud küljeukse ava lihtsustab varustuse laadimist ja igapäevast tööd.

Kaubaruumi maht 3,9 m3

Lae kogu oma varustus täiselektrilise Kangoo Van E-Tech electrici peale ja kohanda selle sisemus oma vajadustele vastavaks. Kokkuklapitav laeriiul easy inside rack mahutab kuni 2 m pikkuseid esemeid, jättes põrandapinna vabaks.

Pukseerimisvõime 1,5 t

Rekordilise veovõimega Kangoo Van E-Tech electric võib vedada kuni 1,5 tonnist haagist.

VARUSTUS SINU ETTEVÕTTELE

17 juhiabisüsteemi

Sinu turvalisus on meie prioriteet. Täiselektrilise Kangoo Van E-Tech electrici juhiabisüsteemid tagavad su turvalisuse nii linnas kui sellest väljaspool: kohanduv püsikiirusehoidik, aktiivne hädapidurdussüsteem, sõiduraja hoidmise assistent.

multimeediasüsteem easy link

Kohanda sõidustiil oma vajadustele vastavaks. Ühenda oma nutitelefon easy link süsteemiga Bluetoothi, Android Auto™ või Apple Carplay™ abil. See võimaldab sul nautida oma lemmik-esitlusloendeid, kasutada rakendusi ja võrguteenuseid 8" puuteekraanil.

Navigatsioonisüsteem ja võrguteenused võimaldavad sul oma elektriauto reise planeerida ning optimeerida marsruute ja laadimist.

optimaalsed mõõtmed