SCENIC E-TECH ELECTRIC

Laoautod

Renault SCENIC E-TECH ELECTRIC Eeldatav saabumine: 29.05.2024 Broneeritud

Renault SCENIC E-TECH ELECTRIC

#A5539

53 990 € Hind: 55 540 € Hinnavõit: 1 550 €

SCENIC E-TECH ELECTRIC iconic 220 hp long range MY23 Sinine metallikvärv nocturne + must metallikvärv etoile,Taaskasutatud materjalist istmepolster, helehalli värvi ja kuldsete õmblustega

Vaata pakkumist

Renault SCENIC E-TECH ELECTRIC Eeldatav saabumine: 31.05.2024 Broneeritud

Renault SCENIC E-TECH ELECTRIC

#A5540

54 990 € Hind: 56 570 € Hinnavõit: 1 580 €

SCENIC E-TECH ELECTRIC iconic 220 hp long range MY23 Valge metallikvärv pearl + must metallikvärv etoile,Taaskasutatud materjalist istmepolster, helehalli värvi ja kuldsete õmblustega

Vaata pakkumist

100% elektriline pereauto


Uues autos oleme me hoolitsenud kogu perekonna heaolu ja mugavuse eest. Intuitiivselt mõistetava kasutajaliidesega navigatsioonisüsteemil openR link on sisseehitatud Google'i teenused1 ja rohkem kui 50 rakendust2. Elektrimootor ja mahukas veoaku tagavad kuni 625 km sõiduulatuse3. Rohelist keskkonda silmas pidades loodud Scenic E-Tech 100% electric on valmistatud taaskasutatud materjalidest4 ja on 89%5 ulatuses taaskasutatav. See kehastab uuenduslikke tehnoloogiaid, dünaamikat ja kiiret reageeringut.

Renault´ uus disain

isikupärane stiil

julge disain

klaasist panoraamkatus solarbay®

ergonoomiline armatuurlaud. salongis ei ole kasutatud nahka

kaks openR ekraani kogupinnaga 774 cm2

ingenius® tagumine käetugi koos USB-liidesega

automaatsed ukselingid

avangardsed 20" veljed oracle


taaskasutusest taaskasutusse

89% sõidukist on taaskasutatav

Salongis pole kasutatud nahka ja istmed on tehtud 100% taaskasutatud matejalidest6. 26% kokpitist on toodetud taaskasutatud materjalidest7. Aku on loodud jätkusuutlikuks⁸, et seda oleks lihtne parandada ja taaskasutada.

UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD

mootor E-Tech 100% electric

Sisseehitatud aku ja väga madala raskuskeskmega elektriauto platvorm CMF-EV koos 220 hj⁹ elektrimootoriga tagab Renault Scenic E-Techile 100% electric'u tõhusa, sujuva ja vaikse liikumise.

KASUTA MAKSIMAALSET SÕIDUULATUST

sõiduulatus kuni 625 km

Scenic E-Tech 100% electric´u standardvarustuses on õhksoojuspump, mis optimeerib salongi temperatuuri ja võimaldab säilitada sõiduulatuse, mis rahuldab kõik su liikumisvajadused.

optimaalne teekonnavalik Google´i abil

Reisi enesekindlalt: marsruudi arvutamise süsteem arvestab laadimisjaamade asukohtadega ja pakub välja sobivaima marsruudi sõltuvalt aku laetuse tasemest. Tänu suurele laadimisvõimsusele ja ühenduvusele tagab Scenic E-Tech 100% electric rahuliku ja muretu sõidukogemuse. 

2 tundi maanteesõitu 30-minutilise laadimisega¹⁰

Kasuta pikematel sõitudel või puhkusereisil võimalust laadida Scenic E-Tech 100% electri´ut kiirlaadimisjaamades, et taastada kiiresti sõiduulatus maanteel ja reisida ilma oma harjumusi muutmata. 

pea 3 korda soodsam laadimine

Säästa raha: elektriauto laadimine võib olla oluliselt soodsam kui analoogse sisepõlemismootoriga auto tankimine. 


reaalajas navigeerimine, hääljuhtimine ja üle 50 rakenduse: tutvu lähemalt sisseehitatud Google'i teenustega multimeediasüsteemiga openR link.

774cm2 ekraanipinnaga openR armatuurlaud

Waze, SongPop for Renault, Amazon music...-11 rakendust Renault´partneritelt

sõiduulatuse ja salongi eelsoojenduse kaugjuhtimine rakenduse My Renault abil

laadimise programmeerimine My Renault abil

süsteemi openR link automaatsed uuendused

reaalajas teadaanded, nagu näiteks vajadus aknad sulgeda või tuulutusavad avada

openR linki saab juhtida ka häälkäskluste abil

ainulaadne heli, mis on loodud koos Jean-Michel Jarre´ga


panoraamkatus solarbay®

muuda oma auto salon solarbay®11 abil isikupäraseks

Võid muuta läbipaistvuse taset 4 saadaoleva seadistuse abil. 1,65 m2 suurust panoraamkatust saab juhtida nupu või häälkäskluste abil, et tagada salongis erinevates oludes optimaalne valgus ja temperatuur.

eriliselt ruumikas salong ja praktilised mõõtmed

pakiruumi maht 

alates 545 l kuni 1670 l kogu su pagasi jaoks

mugavus salongi tagaosas

ingenius® käetugi tagaistmetel reisijatele koos 2 USB-C liidesega

salongi panipigad

üle 38 l panipaiku su isiklike esemete paigutamiseks

human first program

ohutuse suurendamiseksanalüüs, informeerimine, soovitused

Safety score hindab sinu juhtimist ja annab näpunäiteid ohutuse parandamiseks. Iga sõidu lõpus saad üksikasjaliku analüüsi ja lihtsad nõuanded selle kohta, kuidas oma sõitmist täiustada. Keskkonnast kogutud andmete põhjal analüüsib safety coach võimalikke ohte liikluses ja teavitab sind neist.

vaade taha tänu digitaalsele peeglile

Auto tagaosas paiknev kaamera on ühendatud salongi tahavaatepeegli sisse ehitatud ekraaniga. See lahendus tagab takistusteta vaate ka siis kui tagaistmel pikad inimesed istuvad ning hõlbustab manööverdamist.

active driver assist

Süsteem Active Driver Assist ühendab endas intelligentse Stop & Go püsikiirusehoidiku ja sõidurea hoidmise assistendi. See reguleerib kiirust liiklusolukorda arvestades, hoiab ohutut pikivahet ja hoiab autot sõiduraja keskel. Kui eesliikuv sõiduk peatub, peatub auto iseseisvalt ning jätkab automaatselt sõitu kui tee ees taas vaba on.

360° 3D-kaamera

4 kaamerat, mille pilt moodustab 360° vaate sõiduki lähiümbrusest, võimaldavad turvaliselt kõiki vajalikke manöövreid sooritada.

1 Google, Android Auto, Google Maps, Waze ja teised on Google LLC kaubamärgid.
2 sõltuvalt asukohariigist.
3 WLTP andmetel.
4 Aastaks 2030 koosneb Scenic E-Tech 100% electric 70% ulatuses taaskasutatud materjalidest, mis pärinevad olemasolevatest või loodavatest taaskasutuskanalitest, vältides samas esmaste ressursside kasutamist. See on meie tulevaste sõidukite Circular Design'i üks võtmepunkte.
5 vastavalt Euroopa direktiivile 2005/64/EÜ taaskasutuse tüübikinnituse kohta ning vastavalt olemasolevate kasutuselt kõrvaldatud osade ja materjalide ringlussevõtu kanalitele.
6 saadaval versioonile techno.
7 valmistatud taimsest biomassist või siseviimistluselemendid, mis sisaldavad taimset biomassi. Sõltuvalt versioonist.
8 aku koosneb 12 moodulist, millest igaüht saab eraldi vahetada rohkem kui 20 akude remondikeskuses Euroopas.
9 saadaval on ka 170 hj mootor.
10 keskmisel kiirusel 110 km/h. Vastab 335 km sõiduulatusele WLTP tsüklis.
11 saadaval lisavarustusena, sõltuvalt versioonist. Lühendatud ja simuleeritud andmed.

uuenduslik ja praktiline lisavarustus

Tutvu kogu uuendusliku ja praktilise lisavarustuse valikuga, mis suurendavad mugavust sinu Renault Scenic E-Tech 100% electric'us ja muudavad su perereisid veelgi nauditavamaks.


laadimisvarustus

Läbimõeldud ja töökindlad tarvikud ning mugavad panipaigad on loodud laadimiskaablite kasutamise lihtsustamiseks ja optimeerimiseks.

topeltpõrand lisakaablite paigutamiseks

Täiendav raam võimaldab tõsta põrandat ja hõlbustab juurdepääsu pakiruumile. Topeltpõrand sobitub täielikult pakiruumi kujuga ja sellel on kolm lahtrit laadimiskaablite jaoks. 

laadimiskaablid

Lisaks Scenic E-Tech 100% electric´uga kaasas olevale laadimiskaablile saad kasutada erinevateks otstarveteks saadaolevaid kaableid: kodus laadimiseks ja era- või avalikes punktides laadimiseks.

kaablihoidik

Ideaalne lahendus laadimiskaabli hõlpsaks ja ohutuks kokkurullimiseks ja kaasaskandmiseks. Hoidik on varustatud rihmaga, mis võimaldab seda riputada laadimisjaama või pakiruumi. 

kindad elektriauto laadimiseks

Laadimiskindad muudavad kaabli hoidmise lihtsamaks ja kaitsevad käsi. Libisemisvastased mummud ja veekindel materjal lihtsustavad tegevuste sooritamist.


mugavusvarustus

Korrastatud interjöör tagab mugavuse kõigile reisijatele: keskkonsoolis olevast jaoturist kuni kaasaskantava käetoeni – ideedest, mis muudavad tavalise reisi unustamatuks, ei tule meil puudust.

keskkonsooli kohandatav jaotur

Läbimõeldud, praktiline ja uuenduslik keskkonsooli jaotur on kohandatav vabalt liigutatavate pulkade abil, mis võimaldab sul kõik vajaliku alati käeulatuses hoida.

mitmeotstarbeline panipaik esiistmetele

Renault multifunktsionaalne hoidik on mõeldud nii sinu kui ka su reisijate isiklike asjade hoidmiseks. Läbimõeldud disain, 5 pehmet taskut ja 2 komplekti elastseid rihmasid. Lisaks reguleeritavale lauale on olemas tahvelarvuti hoidik.

kaitsvad istmekatted

Istmekatted koosnevad kahest osast, kate kaitseb usaldusväärselt esiistmete seljatuge ja osaliselt ka tagaistme pinda lapseistme all plekkide ja mustuse eest. Kiirelt ja lihtsalt paigaldatavad.

kaasaskantav käetugi

Kaasaskantav käetugi ja multifunktsionaalne panipaik on nutikas varustus, mille saab ümber kujundada ka seljakotiks igapäevaste esemete kandmiseks: sülearvuti, tahvelarvuti, raamatud jne. Selle saab paigutada kõrvalistmele ja kinnitada turvavööga.

laud

Esiistme seljatoel paiknevale lauale saab panna raamatu, tahvelarvuti või selle topsihoidjasse joogi. Kinnitub esiistme peatoe tugivarraste külge ning on reguleeritav.


transpordivarustus

Võta teele kaasa kõik vajalik – Scenic E-Tech 100% electric garanteerib sulle mugavuse: olemas on turvaline koht laste jalgratastele, lainelaudadele ja mõnel juhul isegi lisapagasi jaoks.

rattahoidik QuickFix katuseraamile

Jalgrattahoidik kinnitub lihtsalt ja kiiresti katuseraamile, see sobib erineva suurusega jalgratastele ja tagab nende ohutu transportimise.

veokonksu külge kinnituv rattahoidik

Renault´ rattahoidikute valik võimaldab sul Scenicus ohutult transportida kogu teie pere rattaid. Tänu kallutusfunktsioonile ei piira need ligipääsu pakiruumile. Kokkupandav lihtsaks hoiustamiseks.

veokonksud

Renault veokonksud võimaldavad ohutult pukseerida või transportida erinevat tüüpi varustust. Nutikas, tööriistadeta eemaldatav veokonks ei riku sõiduki välimust: kuulliigendi eemaldamisel on see peaaegu nähtamatu. Statsionaarne veokonks sobib suurepäraselt regulaarseks kasutamiseks.

Renault´ katuseboks

Musta värvi, jäigad ja lukustatavad katuseboksid suurendavad auto mahutavust. Need on praktilised ja vastupidavad ning saadaval erinevates suurustes: 380, 480 või 630 l.


salongi kaitse ja korrastus

Säilita oma Scenic E-Techi 100% electric'u uueväärne välimus sinu vajadustele kohandatud lisavarustuse abil.

kohandatav pakiruumi kate easyflex

Libisemisvastane ja veekindel easyflex moodulmatt kaitseb kogu pakiruumi pinda ja lihtsustab määrdunud esemete transporti.

pakiruumi põrandamatt

Kaitse oma pakiruumi polstrit muda ja mustuse eest esmaklassilise matiga ning transpordi muretult kogu oma pagasit või kaupa.

tekstiilist põrandamatid

Kvaliteetsete tekstiilist mattide erinevad kohandatud suurusega mudelid katavad põrandat ja kaitsevad su sõiduki sisemust.

porikummid

2-osaline porikummide komplekt kaitseb kere tõhusalt vee, muda ja kruusa pritsmete eest.