SCENIC E-TECH ELECTRIC

Laoautod

Uued laoautod

Aktiivsed pakkumised puuduvad

100% elektriline pereauto

* saadaval ka mootor e-Tech electric 170 hj
** WLTP andmetel
*** Alalisvoolu kiirlaadimispunkt võimsusega 150 kW, võimaldab sõita 2 tundi maanteel keskmise kiirusega 110 km/h
**** enamalt jaolt taaskasutatav sõiduk
***** sõltuvalt asukohariigist kuuluvad Google, Google Play, Android Auto, Google Maps ja teised kaubamärgid Google LLC-le
****** ja kuni 1670 l kokkuklapitud tagumise istepingi korral

Uues autos oleme me hoolitsenud kogu perekonna heaolu ja mugavuse eest. Intuitiivselt mõistetava kasutajaliidesega navigatsioonisüsteemil openR link on sisseehitatud Google'i teenused1 ja rohkem kui 50 rakendust2. Elektrimootor ja mahukas veoaku tagavad kuni 625 km sõiduulatuse3. Rohelist keskkonda silmas pidades loodud Scenic E-Tech 100% electric on valmistatud taaskasutatud materjalidest4 ja on 89%5 ulatuses taaskasutatav. See kehastab uuenduslikke tehnoloogiaid, dünaamikat ja kiiret reageeringut.

Renault´ uus disain

isikupärane stiil

julge disain

klaasist panoraamkatus solarbay®

ergonoomiline armatuurlaud. salongis ei ole kasutatud nahka

kaks openR ekraani kogupinnaga 774 cm2

ingenius® tagumine käetugi koos USB-liidesega

automaatsed ukselingid

avangardsed 20" veljed oracle

1 Google, Android Auto, Google Maps, Waze ja teised on Google LLC kaubamärgid.
2 sõltuvalt asukohariigist.
3 WLTP andmetel.
4 Aastaks 2030 koosneb Scenic E-Tech 100% electric 70% ulatuses taaskasutatud materjalidest, mis pärinevad olemasolevatest või loodavatest taaskasutuskanalitest, vältides samas esmaste ressursside kasutamist. See on meie tulevaste sõidukite Circular Design'i üks võtmepunkte.
5 vastavalt Euroopa direktiivile 2005/64/EÜ taaskasutuse tüübikinnituse kohta ning vastavalt olemasolevate kasutuselt kõrvaldatud osade ja materjalide ringlussevõtu kanalitele.

taaskasutusest taaskasutusse

89% sõidukist on taaskasutatav

Salongis pole kasutatud nahka ja istmed on tehtud 100% taaskasutatud matejalidest6. 26% kokpitist on toodetud taaskasutatud materjalidest7. Aku on loodud jätkusuutlikuks⁸, et seda oleks lihtne parandada ja taaskasutada.

uuenduslikud tehnoloogiad

mootor E-Tech 100% electric

Sisseehitatud aku ja väga madala raskuskeskmega elektriauto platvorm CMF-EV koos 220 hj⁹ elektrimootoriga tagab Renault Scenic E-Techile 100% electric'u tõhusa, sujuva ja vaikse liikumise.