MEGANE E-TECH ELECTRIC

Laoautod

Renault MEGANE E-TECH ELECTRIC Demo

Renault MEGANE E-TECH ELECTRIC

#0146C

40 990 € Hind: 51 540 € Hinnavõit: 10 550 €

MEGANE E-Tech 100% electric techno EV60 220 hp optimum charge Leekpunane + säravmust,Taaskasutatud materjalist istmepolster, halli värvi, kombineeritud musta värvi tekstiilelementidega

Vaata pakkumist

Renault MEGANE E-TECH ELECTRIC Laos

Renault MEGANE E-TECH ELECTRIC

#0149C

41 072 € Hind: 51 340 € Hinnavõit: 10 268 €

MEGANE E-Tech 100% electric techno EV60 220 hp optimum charge Hall metallikvärv schiste + must metallikvärv etoile,Taaskasutatud materjalist istmepolster, halli värvi, kombineeritud musta värvi tekstiilelementidega

Vaata pakkumist

  • Megane E-Tech brošüür

    Megane E-Tech brošüür

    Lae Megane E-Tech brošüür alla siit:

    Lae alla

VAATA GALERIID

UUS TÄISELEKTRILINE RENAULT MEGANE E-TECH

ELECTRIC ONLY, DRIVERS ONLY

220 HJ

ehk 160 kW

*versioonidele equilibre, techno ja iconic.

7,4 S

0-100 km/h

*versioonidele equilibre, techno ja iconic.

450 KM

sõiduulatus (WLTP)

*versioonidele equilibre, techno ja iconic. 470 km versioonil business. Lisainfo ja tellimused alates jaanuarist 2022.

Uue põlvkonna elektrisüsteem

Uus revolutsiooniline platvorm CMF-EV on varustatud ultraõhukese 60 kW aku ja kompaktse elektrimootoriga, mille võimsuseks on 160 kW. Optimaalne kaalujaotus, pikk teljevahe ja hästi madal raskuskese parandavad manööverdusvõimet ja suurendavad salongi mahutavust.

Uus sõidukogemus

Täiselektriline Megane E-Tech ühendab endas kompaktsete luukpärade elavuse ja kõige sportlikumate versioonide spontaansuse. Ees paiknev elektrimootor võimsusega 220 hj, koheselt saadaolev pöördemoment 300 Nm ja 20" veljed lisavad sõidukogemusele uue mõõtme.

Uuenduslikud tehnilised lahendused

Sissehitatud kaameraga sisemine tahavaatepeegel annab ümbrusest parema pildi ning 26 juhiabisüsteemi hoolitsevad su turvalisuse eest. Tänu Google'i openR linkile saad muretult oma sihtkohta navigeerida, juhtida häälkäskluste abil erinevaid pardasüsteeme ning kasutada oma lemmikrakendusi.

HÄÄLKÄSKLUSED

Marsruudi planeerimiseks, laadimispunkti leidmiseks, sõidurežiimi muutmiseks või temperatuuri tõstmiseks, pead lihtsalt ütlema: "OK, Google…". Uus häälkäsklustega multimeediasüsteem openR link Google'lt ootab su korraldusi.

KÕIK SU RAKENDUSED ON ALATI SINUGA

Sinu Google'i konto on alati sinuga. Loe uudiseid, kuula muusikat ja kasuta oma lemmikrakendusi. Google Mapsi automaatne ja pidev uuendamine lihtsustab su reisimist.

TÄIELIK ÜLEVAADE

774 cm2 ekraanipinda kahel 12" ekraanil on üks suuremaid digitaalseid pindu, mis autodes saadaval. Tänu Google'i openR link multimeediasüsteemile ja parandatud värvigammaga uue põlvkonna näidikutepaneelile openR, tagab multimeediaekraan hämmastava kogemuse. 

PIIRAMATUD ISIKUPÄRASTAMISVÕIMALUSED

Google'i open R link süsteem jätab meelde istmeasendid, salongi valgustuse seaded, juhtimiseelistused ja teekonnad. Sinu auto tunneb su intelligentselt ära ja kohaneb sinu eelistustega.

INTUITIIVNE NAVIGATSIOON

Suletud tee, uus ühesuunaline tänav, ajutine ümbersõit, liiklusinfo ja muud ebameeldivad üllatused. Tänu Google Mapsi reaalajas uuendustele, tagab navigatsioonisüsteem täpsed suunised ka võrguühenduse ajutisel katkemisel.

AINULAADNE DISAIN

Maasturit meenutav esiosa ja kompaktse luukpära kerekuju loovad autole omanäolise välimuse. Unikaalset kujundust täiendavad täisleed-esituled, särav tagumine 3D-tuleriba, 20" veljed, kullatud efektiga kroomelemendid ja must katus.

esiosa

kompaktse luukpära kerekuju

uksevalgusti

20" valuveljed

uus esitulede joon

uus tagatulede joon

uus Renault' logo

uus embleem

ERGONOOMIKA JA RUUMIKUS

Täiselektrilise Megane E-Techi eksklusiivne platvorm pakub täiesti siledat põrandat. 209 mm jalaruum tagaistmetel, 33 l panipaiku ja laiendatud konstruktsioon koos openR armatuurlauaga kindlustavad suurema ruumikuse.

SOUND DESIGN HARMAN KARDON

Uue Harman Kardon helisüsteemi kvaliteetne heli koos ruumilise helitehnoloogia ja atmosfäärivalikuga (Natural, Live, Club või Lounge) äratavad su aistingud ka kõige pikematel reisidel.

PANIPAIGAD JA ÜMBERPAIGUTUSVÕIMALUSED

Induktsioonlaadija ees, USB-C liidesed taga, keskmine panipaik, 33 l panipaiku keskel ja külgedel ning 440-liitrine pakiruum. Täiselektriline Megane E-Tech tõstab praktilisuse uuele tasemele.

ELA ELEKTRILISELT KOOS RENAULT'GA

LAHENDUSED PIKEMATEKS REISIDEKS

450 km sõiduulatus (470 km Business versioonil) võimaldab täiselektrilisel Megane E-Techil olla su kaaslaseks ka pikematel reisidel.

KODUSED LAADIMISVÕIMALUSED

Täiselektrilist Megane E-Techi saab ohutult laadida Wall box terminali abil. Kolmest tunnist laadimisest piisab aku 80% täitumuse saavutamiseks. Täislaadimiseks kulub 7-10 tundi. Seinale paigaldatud Wall box pakub suuremat võimsust (kuni 22 kW) kui tavaline kodune voolupistik. See on praktiline ja ohutu ning lisaks ka välimuselt diskreetne.

LAADIMISVÕIMALUSED TEEL OLLES

Telli Mobilize laadimiskaart, et saada ligipääs Euroopa suurimale laadimisvõrgule (200 000 avalikku laadimispunkti). Teel olles aitab navigatsioonisüsteem sul lähima laadimispunkti leida. Ühenda auto ning juhi laadimist ja tasumist oma nutitelefonist.