AUSTRAL

Laoautod

Renault AUSTRAL Eeldatav saabumine: 18.06.2024

Renault AUSTRAL

#1053C

32 340 € Hind: 37 840 € Hinnavõit: 5 500 €

AUSTRAL techno mild hybrid 160 auto Valge metallikvärv pearl + must metallikvärv etoile,Halli-musta värvi tekstiilpolster kombineeritud kunstnahast elementidega

Vaata pakkumist

Renault AUSTRAL Eeldatav saabumine: 14.06.2024

Renault AUSTRAL

#1054C

32 150 € Hind: 37 650 € Hinnavõit: 5 500 €

AUSTRAL techno mild hybrid 160 auto Sinine metallikvärv iron + must metallikvärv etoile,Halli-musta värvi tekstiilpolster kombineeritud kunstnahast elementidega

Vaata pakkumist

Renault AUSTRAL Eeldatav saabumine: 14.06.2024

Renault AUSTRAL

#1055C

32 150 € Hind: 37 650 € Hinnavõit: 5 500 €

AUSTRAL techno mild hybrid 160 auto Sinine metallikvärv iron + must metallikvärv etoile,Halli-musta värvi tekstiilpolster kombineeritud kunstnahast elementidega

Vaata pakkumist

vaata galeriid

VERSIOON ESPRIT ALPINE: MAAILMA ESMAESITLUS

Austral on esimene mudel, mis loodi grupi sportkaubamärgi Alpine alt. Seda eristavad eelkõige esprit Alpine logo, matt kerevärv, agressiivse kujundusega kaitserauad, 20" valuveljed Daytona, 3D-efektiga tagatuled, siniste elementidega Alcanatara polster ning kolmevärviliste õmblustega nappa nahaga kaetud rool.


tech control

süsteem koos sisseehitatud Google'i teenustega

Multimeediasüsteem openR link on varustatud mitmete Google'i* teenustega. Häälkäsklustega saab juhtida kliimaseadet, marsruudi planeerimist, suhtlust koduga või muusikavalikut.

*Google, Google Maps ja Google Play on Google LLC kaubamärgid.


Austral võrguteenused

My Renault, integreeritud Google'i teenused ja rakendused

Renault Austral

veebiühendusega sõidukogemus

openR on üks suuremaid digitaalseid pardaekraane kogupinnaga 774 cm2, kahel 12" ekraanil. See on varustatud openR link multimeediasüsteemiga koos sisseehitatud Google'i teenustega, mis pakub enneolematut kasutuskogemust.


Renault' võrguteenused

Kasuta oma uues Renault Australis Renault' teenuseid koos multimeediasüsteemiga openR link.

VÕRGUTEENUSED
Enneta riske oma uue Renault Australi võrguteenuste* abil.
 
Kui peaks ilmnema mõni probleem sinu autoga, soovitame leppida kokku hoolduse aeg, et rike võimalikult kiiresti ja lihtsalt kõrvaldada. 

PIDEVAS ARENGUS
Lisaks sellele, et openR link pakub üha isikupärasemaid võimalusi teel olles, täiendatakse seda pidevalt uute teenustega. Ära piirdu vaid multimeediaga!

* soetusmaksumuses sisaldub 5 aastat ** sõltuvalt versioonist


integreeritud Google'i teenustega süsteem

Uue Renault Australi multimeediasüsteem openR link on varustatud integreeritud Google'i teenustega. Temperatuuri hääljuhtimine, marsruudi planeerimine, suhtlemine koduga või muusika valimine… multimeediasüsteem openR link sisaldab:

REAALAJAS NAVIGATSIOON
Suletud teelõik, uus ühesuunaline tänav, ajutine ümbersõit, info teeolude kohta - enam ei teki mingeid halbu üllatusi. Automaatselt uuenev navigatsioonisüsteem Google Maps* tagab täpse navigeerimise ka siis kui võrguühendus puudub.

HÄÄLJUHTIMINE
Juhi Google Assistantit** häälkäskluste abil, et saaksid pilgu alati teel ja käed roolil hoida. Helista, saada tekstisõnumeid, kuula muusikat, salvesta meeldetuletusi või muuda salongi temperatuuri lihtsate Google'i käskluste abil.

VÕTA OMA RAKENDUS ENDAGA KAASA
Sinu Google'i konto*** on alati sinuga. Loe sõnumeid, kuula muusikat ja kasuta oma lemmikrakendusi.

*Google ja Google Maps on Google LLC kaubamärgid. saadaval 5 aasta jooksul
**Google, Google Assistant ja Google Maps on Google LLC kaubamärgid. saadaval 5 aasta jooksul
***Google, Google Assistant ja Google Play on Google LLC kaubamärgid saadaval 5 aasta jooksul


hääljuhtimine
Ütle lihtsalt: "OK, Google…", et planeerida marsruuti, vahetada sõidurežiimi või tõsta temperatuuri. Uus sisseehitatud Google'i teenustega multimeediasüsteem openR link toetab hääljuhtimist ja ootab su käsklusi.

intuitiivne navigatsioon
Teesulg, uus ühesuunaline tänav, liiklusinfo ja muud ebameeldivad üllatused. Tänu reaalajas toimuvale Google Maps'i automaatsele uuendusele, tagab navigatsioonisüsteem täpse sõidu, isegi võrguühenduse kaotuse korral.

täielik ülevaade
Kaks 12" ekraani kogupinnaga 774 cm2 on üks suuremaid digitaalseid näidikupaneele, mis autodes saadaval on. Sisseehitatud Google'i teenuste, multimeediasüsteemiga openR link ja uue põlvkonna näidikutepaneeliga multimeediaekraanil on ka parandatud värvilahendus, mis kokku tagab hämmastava kasutuskogemuse. Koos Head-Up displeiga ulatub informatiivse ekraani kogupind 984 cm2-ni.

võta oma rakendused kaasa
Sinu Google'i konto on alati sinuga. Naudi oma autos isikupärastatud navigeerimist ja oma lemmikrakendusi.

tipptasemel Harman Kardoni heli
Uue Harman Kardon helisüsteemi koguvõimsuseks on 485 W. Selle komponentideks on 2 tviiterit armatuurlaua servades, 2 bassikõlarit esiuste paneelides, 2 surround-kõlarit, 1 keskkõlar salongi esiosas, 4 tviiterit ja 2 bassikõlarit tagauste paneelides ning 1 bassiboks pakiruumis. Unustamatu helikogemus, isikupärane ja intuitiivne.


Austral Harman Kardon

helisüsteem Harman Kardon

Renault Austral

kaasahaarav helitaust
Harman Kardoni poolt spetsiaalselt uuele Renault Australile loodud kõlarid pakuvad täiustatud helitehnoloogiat, mida saad oma meeleolule vastavalt kohandada. Erinevad helirežiimid võimaldavad sul valida just oma lemmikmuusika nautimiseks sobivaimad seaded.

ruumilise heli kõlarid
Need on valmistatud vastupidavast alumiiniumist, võtavad väga vähe ruumi ja on loodud katma keskmisi ja kõrgeid sagedusi. Need loovad nii ees kui taga istujatele loomuliku heliatmosfääri ja aitavad kaasa heli tekitamise stabiilsusele.

bassikõlar
Ainulaadne tehnoloogia, mis võimaldab vähendada valjuhääldi kaalu ja mahtu, tagades samal ajal erakordselt suure tõhususe madalasagedusliku heli edastamisel. Selline kompaktne konstruktsioon sai võimalikuks tänu korpuses olevale augule, millesse on paigaldatud vahesein, mis tasakaalustab välist õhurõhku.

tviiterid
Nende loomisel on kasutatud pehmest kangast kuplit, mis tagab kõrgeimate helisageduste sujuva ja detailse taasesituse.

kõlarid
Optimeeritud bassi dünaamiliseks taasesituseks ja keskmiste sageduste toetamiseks. Loodud töötama koos ESC bassikõlariga, et tagada võimalikult väheste moonutustega bassiheli.

eesmine keskkõlar
Optimeeritud bassi dünaamiliseks taasesituseks ja keskmiste sageduste toetamiseks. Loodud töötama koos ESC bassikõlariga, et tagada suurepärane bassiheli.

DRIVE CONTROL

TÕHUSUSE ETALON

Pikkadel sõitudel näitab uus Renault Austral oma tõhususe parimaid omadusi, seda iseloomustab dünaamiline kiirendus ja suurepärane teelpüsivus. Täiustatud nelikroolimissüsteem 4Control kindlustab täpse ja ohutu liikumistrajektoori. Sujuv kurvide läbimine tagab kindla teelpüsimise. 10,1 m pöörderingi läbimõõt teeb auto manööverdamisel võrdseks väikese linnaautoga.

* sõltuvalt versioonist

MULTI-SENSE

Süsteem pakub 5 erinevat seadistust, mis võimaldab sul kohandada uue Renault Australi vastavaks teeoludele või sinu eelistustele: mootorihääl ja reageering, rooli jäikus, salongi valgustus ja juhiekraani seaded.

* režiimid snow ja all terrain on saadaval ainult extended grip süsteemiga versioonidel, välistades režiimi perso

4Control advanced

Renault Austral

SUJUV SÕIT
Täiustatud uue põlvkonna 4Control süsteem pakub muljetavaldavat sõidukogemust. See muudab uue Renault Australi väledaks ja hästi manööverdavaks väiksematel kiirustel ning stabiilseks ja ohutuks suurtel kiirustel.

STABIILNE SÕIT
Täiustatud 4Control süsteem toetab sind kõigil su sõitudel. See tagab teel olles igal kiirusel suurema ja katkematu suunastabiilsuse.

LIHTNE PARKIMINE JA MANÖÖVERDAMINE
Madalatel kiirustel lihtsustab täiustatud 4Control süsteem kurvide läbimist ja pööramist ning linnaautoga võrreldav pöörderingi läbimõõt 10,1 m muudab kõik manöövrid lihtsamaks.

parem juhitavus ja manööverdusvõime
Parem juhitavus väiksematel kiirustel (kuni 60 km/h). Tänu väiksele pöörderaadiusele (võrreldav linnaautoga), saad lihtsamini manööverdada nii parkimisel kui linnatänavatel sõites.

suurem sõidunauding kurvides
Kiirustel üle 60 km/h pööravad kõik 4 ratast ühes suunas, mis parandab kurvides haarduvust teekattega.

multi-sense
Mootori reaktsioon ja heli, rooli jäikus, valgustus, juhi ekraani seaded - multi-sense süsteemi abil saad kohandada auto oma soovidele vastavaks, kasutades 5 sõidurežiimi, mis võimaldavad sõidukogemust isikupärastada.

ENERGY CONTROL

100% HÜBRIID

E-TECH HÜBRIID

Ainulaadne hübriidtehnoloogia E-Tech töötati välja Renault Vormel 1™ kogemustele tuginedes. Elektriline režiim linnas tagab vaikse, mugava ja säästliku sõidu, laadides akut nii aeglustusel kui ka pidurdusel. Puuduv vajadus autot voolupistikust laadida.

MILD HÜBRIID

See kaasaegne tehnoloogia on saadaval mootoritele mild hybrid 12V. Hübriidelektrisüsteem toetab mootorit kiirendamise ajal, et suurendada jõudlust ja vähendada kütusekulu.

Austral mootorivalik

100% hübriidne mudelivalik

Renault Austral

MOOTOR E-TECH FULL HYBRID
E-Tech full hybrid mootor pakub kuni 40% kütuse kokkuhoidu. Linnasõitudest kuni 80% toimuvad elektrilises režiimis. Akut laetakse aeglustusel ja pidurdusel, ilma et oleks vaja seda elektrivõrku ühendada.

MOOTOR MILD HYBRID
Kõige uuem tehnoloogia, mis 12-voldistel mild hybrid mootoritel saadaval on. Elektrienergia toetab mootori tööd kiirendusel.


E-Tech full hybrid

kõik hea hübriidist

uue põlvkonna mootor E-Tech full hybrid
kuni 80% linnasõitudest elektrilises režiimis
kuni 40% väiksem kütusekulu
COemissiooni vähendamine
kohene ja dünaamiline kiirendus

tehnoloogiad
Uue Renault Australi hübriidajami süsteem E-Tech full hybrid koosneb kahest elektrimootorist ja sisepõlemismootorist, mis on ühendatud automaatkäigukastiga.

põhifunktsioonid
Käivitus toimub automaatselt elektrilises režiimis, mis tagab kohese kiirenduse paigaltvõtul. Energia taastootmine pidurdusel võimaldab akut sõidu ajal laadida. Tänu neljale energia taastootmise võimsusastmele, mida saab valida rooli all asuvate labade kaudu, on võimalik veelgi rohkem energiat taastoota.


mild hybrid

uue põlvkonna mild hybrid

12 V aku
160 hj koos abisüsteemiga mootori käivitusel
1,3-liitrine neljasilindriline turbolaadimisega bensiinimootor

tehnoloogiad
1,3-liitrine otsesissepritse ja turbolaadimisega bensiinimootor on varustatud tahmaosakeste filtri ja 12 V mild hybrid süsteemiga. See 160 hj võimsusega tehnoloogia on varustatud täiendava liitium-ioon akuga ühendatud käivitussüsteemiga, mis võimaldab aeglustusel energiat taastoota.

põhifunktsioonid
Vähendab energiatarbimise faaside mõju käivitamise või kiirendamise ajal. Aitab vähendada kütusekulu ja CO2 heitkoguseid, pakkudes samas sujuvamat taaskäivitust ja suuremat sõidumugavust.


SAFETY CONTROL

JUHTIMINE

Uue põlvkonna 9,3" Head-Up displei, adaptiivne püsikiirusehoidik, active driver assist… Halda liiklusolukordi silmi teelt tõstmata ning muuda juhiabisüsteemide abil oma sõidud unustamatuks.

OHUTUS

Aktiivne hädapidurdusassistent koos jalakäijate tuvastusfunktsiooniga nii edaspidi sõites kui tagurdades, intelligentsed ja automaatsed kaugtuled (Matrix LED vision)… Ohutussüsteemid aitavad sul muretult kõiki ettenägematuid liiklusolukordi hallata.

PARKIMINE

Automaatne parkimine, 3D-kaamera 360°… Kontrolli oma manöövreid parkimisabisüsteemide abil.

32 TÄIUSTATUD JUHIABISÜSTEEMI

Juhiabisüsteemid, ohutussüsteemid ja parkimisabisüsteemid… Tänu 32 täiustatud juhiabisüsteemile on uues täishübriid linnamaasturis Renault Austral tee täielikult sinu kontrolli all.

SPACE CONTROL

ERGONOOMIKA JA PRAKTILISUS

Mugav ja uuenduslik sõiduasend pakub rohkem ruumi, ning võimaldab samal ajal kasutada esiistmete vahelist ruumi praktilise induktsioonlaadija jaoks. Panipaigad, kogumahuga 35 liitrit, on kergesti ligipääsetavad ja praktilised. Pikisuunas 16 cm liigutatav tagaiste pakub omas segmendis suurimat põlveruumi. Pakiruumi maht on 575 dm3 ning tagaluugi saab varustada elektriajamiga.

* sõltuvalt versioonist


auto mõõtmed

Pikkus, kõrgus, laius… Tutvu lähemalt uue Renault Australi mõõtmetega.